Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobry adwokat od rozwodów z Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Oleander

Napisano 14 październik 2018 - 13:54

Ja korzystałam z pomocy pani mecenas Magdaleny Chróścielewskiej przy moim rozwodzie i bardzo się cieszę, że miałam wtedy wsparcie kobiety. Mój rozwód z mężem alkoholikiem był bardzo ciężki, a pani Magdalena wykazała się bardzo dużym wyrozumieniem dla mnie i tego, jak trudno mi podjąć ostateczną decyzję… cierpliwość i serdeczne podejście do ludzi - to ją na pewno wyróżnia!


Napisano 03 październik 2018 - 15:05

Ja polecam mec. Zaleską. Co prawda biuro ma w Warszawie, ale Łódź nie jest daleko. Miałem już do czynienia z kilkoma prawnikami w życiu i jeszcze nie spotkałem osoby też rzetelnej i zaangażowanej w sprawię.


Napisano 03 październik 2018 - 08:51

Najlepszy adwokat do rozwodów to chyba p. Anna Gręda-Adamczyk, korzystałem z jej usług.

Jej strona to www.greda-kancelaria.pl


patiks

Napisano 02 październik 2018 - 10:27

Bierzcie też ich pod uwagę - http://www.lodz-adwokat.pl/

Absolutnie odpuśćcie kancelarie, które nie mają doświadczenia w podobnych sprawach.

Niech opowiedzą o tym, czy realizowali coś podobnego.

To naprawdę bardzo ważne. 


Napisano 30 wrzesień 2018 - 14:15

Bardzo dobry od rozwodów w Łodzi jest adwokat Jarosław Szkudlarek i mogę go śmiało polecić gdyż bardzo mi pomógł uzyskać rozwód na dobrych warunkach jeżeli chodzi o alimenty i kontakty z synem

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:18

Mój rozwód prowadziła Pani Magdalena Chróścielewska i bardzo sobie chwalę naszą współpracę. Ta kobieta bardzo mi pomogła, w okresie, który był dla mnie niesamowicie trudny. Dzięki niej jakoś to wszystko przeszłam. Pani Chróścielewska prowadzi świetnego bloga o prawie rodzinnym - zanim się umówicie do jakiegos prawnika polecam poczytać www.rodzinne-prawo.pl/


Napisano 17 wrzesień 2018 - 18:23

Jeśli chodzi o rozwody polecam kancelarie Pani mecenas Brysiewicz. To poza Łodzią, ale nie ma chyba drugiego miejsca, które oferowałoby tak korzystny stosunek jakości do ceny. Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową i naprawdę nie wyobrażam sobie co by było gdybym nie trafiła akurat do niej. To skuteczna prawniczka, która na sali sądowej odnajduje się naprawdę jak ryba w wodzie !Polecam!


Olusiaaa

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:44

Ja mogę polecić z Warszawy kancelarię JST, mają dobrych adwokatów m.in w prawie rodzinnym czy prawie pracy więc warto się z nimi skontaktować.


Napisano 21 sierpień 2018 - 19:33

W Łodzi jest bardzo wielu prawników, głowę można stracić, w końcu to duże miasto. Z pomocą przyszedł mi ranking www.skutecznyadwokat.pl

 


Napisano 12 sierpień 2018 - 11:29

Racja, kancelaria mecenas Chróścielewskiej jest znana jeśli chodzi o sprawy rozwodowe, można powiedzieć,. że specjalizują się w tym temacie. Co mi się bardzo podobało, to to, że dzięki ich zachowaniu i podejściu oraz temu, co proponowali, mam poczucie, że rozeszłam się z mężem z godnością i z klasą. Merytorycznie są niesamowicie dobrze przygotowani.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)