Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik w Krakowie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

agatazabek

Napisano 08 luty 2019 - 15:24

Polecam każdemu, komu zależy na rzetelnej obsłudze http://dariuszsieka.pl/Dla Pana Dariusza liczy się sprawiedliwe rozwiązanie sprawy. Bardzo polecam


pawelszabla

Napisano 05 luty 2019 - 15:15

Jakbym miał konkretną kancelarię podpowiedzieć i pochwalić to na pewno we Wrocławiu na Świstackiego (tu jest ich strona- http://kancelariapawlowska.pl/).Pani Katarzyna jest dobrym fachowcem, ma wiedzę, ma doświadczenie, polecam zwłaszcza w sprawach typowo gospodarczych, w odzyskiwaniu długów od partnerów biznesowych (co niestety jest teraz częste, że klienci nie płacą).


Nobody

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:46

Niby nie brakuje dobrych prawników, ale w zasadzie trudno o kogoś całkowicie rzetelnego.


Napisano 28 styczeń 2019 - 00:21

Pani adwokat Justyna z kancelarii jwc na Ariańskiej bardzo mi pomogła w sprawach biznesowych. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę.


Napisano 14 styczeń 2019 - 15:41

ale to chyba zależy do czego tego prawnika ptrzebujesz. bo jak do sprawy przed sądem to mogę ze swojego doświadczenia polecić panią doktor Olgę Maciejewską. Pomagała mi w dwóch sprawach (jedna w sądzie, druga obyła się bez sądu) i jestem bardzo zadowolony. Ważne jest żeby prawnik cię nie olewał, tylko potrafił wytłumaczyć - bo później możesz uniknąć problemów.


Napisano 02 grudzień 2018 - 23:34

Ja polecam adwokat Kamilę Stefanek-Pałkę. Do spraw gospodarczych niezawodna. Szybko załatwia sprawę i łatwo się z nią dogadać. Przystępne ceny.


Napisano 20 listopad 2018 - 11:38

Ja polecam Kancelarię p. Mateusza Mosora, zwrociłam sie do niego o pomoc i okazało się że mogę więcej uzyskac niż oczekiwałam! naprawdę warto, polecam! 


pawelszabla

Napisano 02 listopad 2018 - 12:43

.


pawelszabla

Napisano 02 listopad 2018 - 12:38

Jakiś czas temu korzystałem z pomocy pani adwokat Kowalik w związku z odszkodowaniem za wypadek (zostałam potrącona na pasach). Polecam panią prawnik i całą kancelarię. Jasne mówi jaka jest sytuacja i jakie możliwości, nie obiecuje cudów na kiju.


Napisano 22 październik 2018 - 10:26

W sprawach gospodarczych polecam Centrum Prawa Kościelniak, szybka i skuteczna pomoc, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)