Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Specjalista prawa gospodarczego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

lemoniad

Napisano 24 październik 2019 - 13:32

ja ci mogę polecić kancelarię z Warszawy, ale mimo że kawałek do nich masz to uwierz mi – warto. Kancelaria GESSEL ma doświadczenie w sprawach z prawa handlowego, fuzjach, przejęciach i generalnie jeśli chodzi o działania dla firm https://gessel.pl/ob...-praktyk/wstep/. Mają ogromne doświadczenie w tym temacie i pracują u nich najlepsi z najlepszych.


pomocna

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:17

Mój adwokat, Michał Gajda ze Szczecina, który prowadzi moje sprawy indywidualne ale również sprawy mojej firmy, jak najbardziej specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Ma duże doświadczenie, wiedzę, reprezentuje w danych sprawach klientów przed sądem. W kancelarii pracują również inni adwokaci, dzięki czemu podejmują się spraw naprawdę kompleksowo.


PawluM

Napisano 16 sierpień 2019 - 13:54

Prawo gospodarcze jest raczej popularną dziedziną prawa, myślę, że pomoc możesz znaleźć w co drugiej kancelarii. Mi znajoma polecała radcę prawnego https://radcaprawny-...ki-marynarskie/ Tu możecie znaleźć pomoc jeżeli chodzi o podatki marynarskie, ale i także w wielu innych przypadkach.


ochotnik

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:39

Ja też poszukuję prawnika dobrego w prawie spółek i egzekucji. Chodzi mi na przykład o to czy komornik namierzy udziałowca spółki z o.o.? Podobno są na to sposoby: http://www.egzekucje...st-udzialowcem/ ale ja miałem wielu dłużników którzy, jak się okazało, byli udziałowcami a komornicy o tym nie dowiedzieli się dopóki ja im tego nie napisałem. 

 

Kolejna kwestia, ile kosztuje egzekucja z udziałów (zaliczka na rewidenta?) i czy to się zwykle opłaca? 

 

Pytań mam o wiele więcej.


Onstappent

Napisano 10 maj 2019 - 13:28

w Krakowie świetną specjalistą od prawa gospodarczego jest Pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska 


Olga Mat

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:01

Polecam Kancelarię Prawną Norek i Wspólnicy. Kancelaria z Wielkopolski, ale doradza firmom z całego kraju. Kontakt przez stronę http://www.norekwspolnicy.pl


boogabear

Napisano 13 czerwiec 2017 - 16:30

Polecam kancelaria PBKB Adwokaci w Krakowie, mają spore doświadczenie w obsłudze nawet bardzo dużych firm.

obsługa prawna kraków


Napisano 04 maj 2017 - 09:58

Według mnie najlepszy w sprawach gospodarczych jest mecenas Mateusz Mosor, ma swoja kancelarie www.kancelariamosor.pl. Korzystałem z jego usług i z doświadczenia mogę powiedzieć że jest świetny, wiele spraw o których nie miałem pojęcia on mi uświadomił i zyskałem 2 razy więcej niż oczekiwałem.


Napisano 24 marzec 2017 - 15:31

W Krakowie korzystałem z usług GP kancelarii położonej przy ulicy Starowiślnej. Pomagali mi w paru kwestiach związanych z prawem gospodarczym i byłem zadowolony z obsługi i kosztów z tym związanych, które okazały się nie takie duże jak w porównaniu z innymi kancelariami. Nie wiem jak z innymi specjalizacjami w w działce związanej z prawem gospodarczym mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że są bardzo profesjonalni. Jedynym minusem są terminy realizacji i brak miejsc parkingowych, poza tym wszystko ok, także polecam jak coś się zgłaszać bezpośrednio do Adwokat Miłosławy Strzelec-Gwóźdź. 


Napisano 04 listopad 2016 - 10:20

Z Sosnowca w sprawach gospodarczych bardzo pomocy jest Wojciech Dynaś , ma kancelarie na Kościelnej, bardzo obeznany w temacie, bardzo profesjonalną pomoc uzyskałem z tej kancelarii


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)