Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fast Finance-windykacja


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

korneliusz

Napisano 10 luty 2019 - 21:57

Egzekucje z nieruchomości są przeważnie bezskutecznie z powodów wymienionych tu: http://referent.edu....mieszkaniowego/ A samo zajęcie z taką informacją o wszczęciu egzekucji to przeważnie tylko straszak. Doprowadzenie do licytacji sporo kosztuje wierzyciela. 


Napisano 02 październik 2018 - 16:05

Ja również spłacam u nich raty, mimo kontaktu co tydzień, właśnie dostałam pismo o wszczęciu egzekucji z nieruchomości.. kwota zadłużenia 4800 złotych.

Napisano 03 luty 2018 - 19:42

Po co podpisałeś? Polak mądry po szkodzie, z windykatorami nie dyskutuje się, nie odbiera nie koresponduje -windykator jest nikim, zerem i może co najwyżej zrobić kupę w majtki. Gdybyś nie podpisał nie byłoby Komornika

Przed komornikiem był sąd, gdzie wtedy byłeś, dlaczego nie reagowałeś?


Napisano 23 styczeń 2018 - 19:08

Najlepiej jakiegoś adwokata albo kancelarię prawniczą bo przecież nie mogą takich odsetek naliczac.ktos powinien ludziom pomoc na pewno się da.

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:04

Trzeba chyba nagłośnić ta sprawę najlepiej w mediach niech się zajmą w końcu nimi.

Napisano 08 styczeń 2018 - 11:32

Podpisalem zobowiazanie zonie ze jesli ff rozlozy dlug na raty pomoge w splacie( nie mialem z tym dlugiem nic wspolnego ) na podstawie tego pisma rozszezyli sadownie roszczenie na mnie z 6000zl. Zrobilo sie 9000, komornik zaja mi wynagrodzenie, rachunek, zostawia mi 1200 zl rodzina 4 os. Zona bez pracy.obecnie zostalo 3500 do splaty a ja jestem wykonczony finansowo, hipoteka nie placona, bierzace rachunki tez. Opisalem sprawe I wyslalem prosbe do ff o zgode splate tego 500. Zadzwonilem po prawie miesiac w czwartek w zaszlym tygodniu. pani mowi ze osoba prowadzaca moja sprawe wroci z urlopu dzis tj. Poniedzialek I musze poczekac, a w mojej sprawie puki co nic nie zrobiono. Dzwonie wiedz dzis z samego rana I slysze od osoby pani Jastrz....... ze zarzad nie wyrazil zgody na takie raty bo z wynagrodzenia sciagalnosc jest 4 razy wiekrza. Ciekawe kiedy przedlozyla Pani moja prosbe???

Napisano 14 grudzień 2017 - 20:38

faktycznie , ze gnębią człowieka latami. tez miałam z nimi do czynienia. plan spłat. UGODA. OK. wpłacałam dodatkowo po 50 zł. 0prócz tego co dostawali od komornika. dzwonili straszyli i sępili. potem mało to weksel podpisać z żyrantem dodatkowo. Podpisałam i mama jako żyrant. po jakimś czasie szok do zapłaty kolosalne sumy do zapłaty za weksel.


Napisano 21 sierpień 2017 - 09:00

W sprawach zadłużeń proponuję skonsultować się z kancelarią prawną LEXUM we Wrocławiu, są naprawdę bardzo skuteczni, mnie uchronili przed zapłatą ponad 150 tysięcy złotych firmie windykacyjnej, która kupiła dług od Getin Banku, dodatkowo otrzymałam zwrot kosztów mojego adwokata. Jestem im bardzo wdzięczna, uratowali mi życie. Są godni polecenia www.kancelaria-lexum.pl


Napisano 04 lipiec 2017 - 12:42

Witam .wraz z mama też mamy z tą Firmą (mafią ) problem,zgłosiłyśmy doniesienie do Prokuratury i na dzię dzisiejszy mama została przesłuchana ,a ja jutro bedę .Jeżeli to nic nie da założymy sprawę ,dodam że chcemy o tej Firmie nagłośnić w mediach bo to co oni wyprawiają to się w głowie nie mieści.Wszyscy jesteśmy tak samo traktowani .pozew zbiorowy byłby w tej sprawie bardzo wskazany .Nie dajmy się zastraszyć .


Napisano 08 marzec 2017 - 17:45

Ja mam z nimi do czynienia od 5 lat na początku miły pan Król dzwonił do mnie i uzgodnilam z nim raty po 60zl i znalezienie poreczyciela po roku rata była i co roku coraz wyższa nikt nie informuje o tym i znowu poreczyciel ale nie może być ten sam wiec długu się nigdy nie spłaci teraz mam komornika i zabrali mi ulgę prorodzinna z us całe 4700 dług był na kwotę 17tys teraz 28tys

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)