Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry adwokat radca prawny od prawa budowlanego w Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 listopad 2019 - 15:04

Korzystałam z usług kancelarii adwokata Jarosłąwa Szkudlarka w sprawie opłaty palnistycznej a potem w sprawch podziału nieruchomosci i budowlanych. Pan adwokat Jarosław Szkudlarek jest przemilym, kulturalnym i bardzo kompetentnym człowiekiem, jest przede wszystkim uczciwy, nie obiecuję gruszek na wierzbie tylko podchodzi do sprawy bardzo realistycznie.Jakość usług jest naprawdę bardzo wysoka, przygotowanie do sprawy perfekcyjne. Posiada ogromną wiedzę prawnicza. Cieszę się że trafiłam do kancelarii Pana mecenasa Jarosława Szkudlarka i bardzo go polecam.


Napisano 28 październik 2019 - 22:20

Również polecam mecenasa Klimkowskiego.

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:56

Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić pana mecenasa Igora Klimkowskiego - również prowadzę firmę budowlaną i bardzo często jestem u niego gościem na konsultacjach. Rzeczowy i sympatyczny prawnik, pomógł mi między innymi rozwiązać problem zalegalizowania samowoli budowlanej. Warto się do niego zwrócić.  

Potwierdzam bardzo dobry fachowiec. Znający się na sswoim fachu. Jedyny minus za czas oczekiwanie na wizytę u niego.


Napisano 24 marzec 2019 - 15:43

Ja z polecenia znam mecenas Kontek - mam same pozytywne odczucia jeśli chodzi o naszą współpracę. Moja sprawa niestety znalazła finał w sądzie, ale została przeprowadzona na jednym terminie i z całkowitym zaangażowaniem pani prawnik. Polecam - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, u mnie wykazała się sporą wiedzą dotyczącą aktualności z prawa budowlanego. 


Napisano 26 luty 2019 - 22:51

Mecenas Klimkwski. To osoba która polecał mi znajomy pracownik starostwa powiatowego wydziału urbanistyki i nadzoru budowlanego. Podobno bardzo skuteczny. Jestem z nim umówiony w przyszłym tygodniu. Zostawiam nr do niego 600365228. Pozdrawiam

Napisano 23 luty 2019 - 16:59

Moja sprawa była skomplikowana bowiem sąd w pierwszej instancji wydał już wyrok. Nikt nie chciał mi pomóc. Z polecenia trafiłem do mec Klimkowskiego najpierw na poradę a potem prowadził moja spraw przed sądem odwoławczy. Dzięki niemu sąd zmienił wyrok i uzyskałem to co chciałem.

Napisano 22 luty 2019 - 23:40

Jeśli chodzi o współpracę z mecenas Kontek, to oceniam ją jako wzorową. W zależności od moich potrzeb organizowała nasze spotkania i udzielała bardzo trafnych porad. Pilnowała terminów i sprawdzała wszystkie przygotowywane przez nas dokumenty. Serdecznie polecam!


Napisano 21 luty 2019 - 20:57

Mec Starski tel 564900877

Napisano 17 luty 2019 - 23:13

Dzięki za namiary do mecenasa Klimkowskiego. Umówiłem się na przyszły tydzień. Wydawał się bardzo konkretny i rzeczowy. Przed porada chciał dokumenty do analizy aby rozmawiać o konkretach. Zobaczymy jak będzie.

Napisano 15 luty 2019 - 14:46

Mec ziebaczewski

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)