Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry radca prawny z poznania


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marciniak

Napisano 03 luty 2020 - 22:32

Również miałem przyjemność współpracować z kancelarią Pani adwokat Agaty Koschel-Sturzbecher. Młody ale bardzo prężnie działający i skuteczny zespół prawników. Jak najbardziej godni polecenia.


malgorzatagp

Napisano 28 styczeń 2020 - 00:42

Swoją sprawę powierzyłam Kancelarii Adwokackiej Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/. Przemiła Pani mecenas bardzo fachowo i szybko doprowadziła do pozytywnego rozstrzygnięcia. Do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i serdecznie polecam. 


Pomalowana

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:18

Polecam naprawdę bardzo dobrą radcę prawną Pania Katarzynę Kownacką z Poznania. Można na niej polegać. Doskonale sobie radzi z każdym zagadnieniem, z każdą sprawą. 


KarolUE

Napisano 15 grudzień 2019 - 11:26

Tydzień temu skończyliśmy z mecenasem Ziębaczewskim sprawę w sądzie w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z świetnego podejścia do mojej sprawy. Widać że to nie jest naciągacz. Cieszę się, że mogłem się o tym przekonać sam i dołożyć kolejną cegiełkę. Potwierdzam bardzo dobre opinie.


Storczyk

Napisano 01 grudzień 2019 - 10:48

Poszedłem za radą użytkowania na forum Walczuk  do radcy prawnego Mateusza Ziębaczewskiego. W sumie dosyc pozno sie zglosilem po pomoc. Postawił mnie do pionu i zmotywował do walki. Doradził mi jak skutecznie wybrnąć z trudnej sytuacji od A do Z. To osoba niezwykle kompetentna 200% fachu w swoim zawodzie


Napisano 26 listopad 2019 - 13:33

Mecenas Przemysław Dziubak z Poznania moim zdaniem najlepszy.


Napisano 10 październik 2019 - 12:05

W przypadku zainteresowania kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu) lub do moich artykułów na Tymże Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny


Caryk88

Napisano 10 październik 2019 - 09:04

Myślę, że jeżeli szukacie solidnego adwokata to w Poznaniu zdecydowanie http://www.sangowski.com. Kancelaria pomoże Wam w waszej sprawie i będziecie według mnie zadowoleni.


XYZ26

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:40

Potwierdzam.


Napisano 30 lipiec 2019 - 17:29

Teraz w Poznaniu znana kancelaria z Wrocławia - Klisz i Wspólnicy - otworzyła swój oddział. Mają świetne notowania we Wrocławiu. Z tego co widzę, to w Poznaniu też idą jak burza. Prowadzą szkolenia, udzielają porad prawnych i oczywiście reprezentują klientów przed sądem. Ludzie cenią ich za podejście, że tak wszystko potrafią wytłumaczyć prostym językiem i koszty podają, a to jest ważne.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)