Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu - co później?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:01

Gdyby nie mecenas Olężałek to pewnie jeszcze bym siedział w więzieniu, ale udało mu się wywalczyć najłagodniejszy możliwy wyrok za moją jazdę pod wpływem. W papierach trochę brudu zostanie, ale wiem, że nie powtórzę tego błędu.

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:08

Witam mam take pytanko przeszlo pol roku temu policja zabrala mi prawo jazdy z 2 tygodnie puzniej prokurator Wyslal do stsrosty zeby mi je zabralI czekamy tyle czasu na sprawe I nice dzwonilem do sadu ze 3 miesiace temu powiedzieli mi ze sprawa jest na wakandzie I nic.monza wiedziec czy moge jezdzic autem I ile czasu sad ma na sprawe.

Admin Prawo

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:08

Policja złapała Cię na jeździe po pijanemu, zostało tobie zatrzymane prawo jazdy oraz wszczęto postępowanie przygotowawcze o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 178a § 1 kodeksu karnego. Na rozprawie zostałeś przesłuchany, uważasz jednak, ze zostałeś bezpodstawnie oskarżony. Sąd nie dał jednak wiary twoim zapewnieniom i uznał Ciebie jako winnego popełnienia przestępstwa. Została tobie wymierzona kara grzywny oraz m.in. zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata. Co w takiej sytuacji tobie pozostaje? W niniejszym artykule postaram się tobie udzielić odpowiedzi na niniejsze pytanie. Zapraszam.

Powrót do artykułu: Wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu - co później?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)