Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zimowa Akademia SAZ - Zmiany w dokumentacji pracowniczej i Pracownicze Plany Kapitałowe - 17 stycznia 2019 r.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:25

Troche programporuszyl spoleczenstwo. U nas w firmie tez zagrzmialo jak sie dowiedzielismy o planowanych zmianach i dzialaniach ktore trzeba wdrozyc. Ale tak na dobra sprawe jak sie czlowieka wczyta w zalozenia to przy minimalnym wynagrodzeniu ppk zabezpiecza ludzi ktorzy nie maja szans na odkladanie srodkow na lokaty. Nie mowiac juz o inwestycjach. U nas wiele osob z produkcji mysli wlasnie w ten sposob, a skoro poza tym dostana jeszcze profity i od pracodawcy i od panstwa to tak jak przy 500+- ida w to slepo. Kazda uzbierana wartosc na stare lata sie przyda

Admin Prawo

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:25

Zapraszamy do udziału w Zimowej Akademii SAZ "Zmiany w dokumentacji pracowniczej i Pracownicze Plany Kapitałowe po 1 stycznia 2019 r.", która odbędzie się dnia 17 stycznia 2019 r. w Warszawie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Powrót do artykułu: Zimowa Akademia SAZ - Zmiany w dokumentacji pracowniczej i Pracownicze Plany Kapitałowe - 17 stycznia 2019 r.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)