Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Notariusz przechowa twoje pieniądze


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 luty 2019 - 13:50

Sprawdźcie sobie tego notariusza, ja mam o nim jak najlepsze zdanie: pan Mariusz Cebulski notariuszcebulski.pl  z Gliwic. Ma dobre podejście do klienta i ogółem zawsze u niego wszystko załatwia się sprawnie.

 

 


Napisano 25 styczeń 2019 - 20:03

Miałam okazję ostatnio skorzystać z usług notariusz Cejrowskiej z Tczewa. Udało się szybko i sprawnie sporządzić ważny dla mnie akt.


radekos

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:16

Co do notariusza to sprawdzona kancelaria to ta  Ireny Antkowiak http://www.notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Bardzo dobra, fachowa i uprzejma pani notariusz i do tego taksę ma zupełnie normalną. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm.


mariuszP77

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:25

Ja podobnie, też przechowuję dokumenty u notariusza, u pana Łukasza Chwiałkowskiego z Łaziennej z Torunia http://notariuszchwialkowski.pl/  Ta kancelaria wielokrotnie się u mnie sprawdziła,  bardzo sobie ją chwalę.


Napisano 19 wrzesień 2018 - 13:59

Tak, ja też przechowuję dokumenty u notariusza. W kancelarii pani Anny Karczewskiej z Krakowa. Bardzo dobra, solidna kancelaria. Już od kilku lat korzystam z jej usług i jak dotąd w 100% sprawdza się.

 


PaveloS

Napisano 16 maj 2018 - 15:16

My także korzystamy z przechowywania dokumentów, konkretnie przechowujemy  w kancelarii notarialnej w Zgierzu http://www.jeziorscy.com.pl/ Są zdecydowanie warci zaufania i powierzenia im swoich spraw. Sumienni i  fachowi i nie przesadzaja z opłatami.


DariuszP

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:18

Tak, godny zaufania notariusz to podstawa. U nas  z kolei sprawdza się kancelaria pani Jolanty Klauzińskiej z Nysy  http://notariusznysa.pl Pani notariusz jest profesjonalna, skrupulatna, wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Solidna firma.


Napisano 10 listopad 2017 - 12:10


Możesz jeśli prowadzi takie usługi. Nie wiem czy każdy to robi czy nie,ale u mnie w mieście - w Tczewie, na pewno mój notariusz. Ja oddałem na przechowanie notariuszowi Cejrowskiej trochę pieniędzy i papiery wartościowe. Wiem, że tam są bezpieczne.

 

Też polecam te usługi u tej Pani notariusz.


Jacekcom

Napisano 08 czerwiec 2017 - 09:19

Nie wiem, skąd pochodzisz i gdzie dokładnie poszukiwał/poszukiwała byś takiej usługi, ale ja od siebie polecę Kancelarię Prawniczą Paulina Linniczenko Szczecin. Oferuje przechowanie pieniędzy bez większych problemów - w dodatku w złotówkach i euro (dwa osobne rachunki). Dodatkowo jest bardzo dyspozycyjna, więc jakby trzeba było poza godzinami pracy (po 17), to zawsze można umówić się telefonem/mailem. Poza tym do samego biura jest bardzo ładny dojazd - samo centrum, przy dawnym kinie "Kosmos" jak ktoś kojarzy - więc nie ma problemów z marnowaniem czasu


AgataDi

Napisano 28 maj 2017 - 20:23

My tak samo, przechowujemy dokumenty u notariusza,  w łódzkiej kancelarii J. Skoneczny i D. J. Kaszyński http://www.notariuszwlodzi.com.pl/ Bardzo solidna, kancelaria, profesjonalnie podchodzą do współpracy, są godni zaufania.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)