Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Stalking - uporczywe nękanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 14:59

milka to c*pa

Napisano 31 marzec 2019 - 22:22

były mąż mnie nęka

Napisano 11 styczeń 2019 - 15:29

A co z uporczywym wydzwanianiem firm windykacyjnych typu GetBack, które czują się w polskiej rzeczywistości tak bezkarnie, że oprócz nękania telefonami posługują się zwykłym chamstwem i zastraszaniem? W chwili gdy tłumaczy im się, że to pomyłka i prosi o złożenie sprawy do sądu (jeżeli faktycznie mają jakieś uzasadnione roszczenia), to rozłączają się po czym po jakimś czasie znowu wydzwaniają. Zachowują się jakby byli instytucją państwową i po dodzwonieniu się bezczelnie pytają o numer PESEL. Czy jest jakiś paragraf albo czy planowane są jakieś zmiany w prawie aby tego typu wyłudzaczy ukrócić?

Napisano 26 listopad 2018 - 07:43

ogól się


Napisano 26 listopad 2018 - 05:52

Znowu cię wypuścili na przepustkę?
Nie powinni

Napisano 26 listopad 2018 - 01:12

Jestem nękana przez kobietę, która pracuje w wielkiej firmie doradczej i ubzdurała sobie, że mój mąż będzie z nią pracował. Problem w tym, że on nie chce, ale ona pracuje po 14-16 godzin i na dobę i za bardzo nie odróżnia dobra od zła, zresztą od dawna.

Nie ma czasu, żeby się nad tym przez chwilę zastanowić, bo gdyby tak było, to już kilka lat temu - kiedy zaczęła mnie nękać - wpadłaby na to, że mój mąż sam podejmuje takie decyzje, podobnie jak ja o mojej pracy.

Obecnie problem polega na tym, że nie mam pracy, bo ta kobieta do tego doprowadziła, a ona ma całkiem wysokie stanowisko.

Nie stać mnie, żeby wytoczyć jej proces, jedyne co mi pozostaje, to szukać pracy, mimo, że ona ma zdalny dostęp do mojego komputera, telefonu i podsłuchuje moje rozmowy z rodziną. Próbowała nawet doprowadzić do tego, że będziemy spędzać wakacje obok jej działki w górach (11 km od działki).

Dla mnie jest to zdumiewające, że przepracowana, inteligentna kobieta, która ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, potrafi zrobić mi z życia piekło, jednocześnie zarządzając 200-oma osobami w szanowanej firmie doradztwa strategicznego.

Przykre jest to, że grzebała nawet w dokumentacji medycznej mojej rodziny. Wie, jakich kosmetyków używam.

Jest przekonana, że mam niskie poczucie wartości i nie potrafię cieszyć się życiem.

Nasyła mi pod domofon dziwnych ludzi, którzy chcą ze mną rozmawiać o śmierci, zwykle wtedy, gdy pozostałych członków rodziny nie ma w domu.

To wszystko jest dziwne i trudne do zrozumienia.

Jednak pytanie brzmi - ilu tak na serio jest ludzi w wielkich firmach na bardzo wysokich stanowiskach, którzy mają takie ogromne problemy z własną psychiką.

M. prawdopodobnie nie jest wyjątkiem.

Szkoda mi jej, bo dowiedziałam się, że z powodu "zatruwania" zostanie zwolniona.

Co zrobi ze sobą osoba, która pracowała po 16 godzin na dobę?

To jest trudniejsze do wyobrażenia niż to, co mi zrobiła.


Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:17

wiecie, jestem stalkowana przez ludzi z korporacji, odeszłam z pracy i postanowiłam nigdy już nie pracować w korporacji. jednak podobnie jak dwojgu innych moich znajomych, ktoś blokuje możliwość znalezienia pracy tam, gdzie szukają, a zostawia tylko jedna możliwość z tych które wybrali - oczywiście za ta mozliwoscia stoja ziomki stalkerow które już dostają pieniądze za to ze wkrótce stana się stalkerami. brzmi niewiarygodnie? tych ludzi jest calkiem solidne grono, wszyscy chciwi i zalosni. marzy mi się taka praca bez tej chciwości i patrzenia jak nisko można upaść dla pieniędzy.


Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:10

Stalkerzy włamali się do mojego mieszkania, mają do niego klucze, bo ukradli dziecku. Mam nadzieję, że ZosiaA jest policjantką i zajmie się sprawą. Serdecznie pozdrawiam.


Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:07

Przepraszam za ten tekst "śmieszna jesteś". To było obraźliwe i niegrzeczne. Wybacz, pozdrawiam.


Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:05

Jestem nękana od wielu miesięcy, przez grupę ludzi, składającą się z: informatyków, współwłaścicieli warsztatów samochodowych, osób zajmujących się kryptowalutą, złodziei, włamywaczy i psychologów. Osoby te twierdzą, że mają nieograniczony budżet na nękanie, są powiązane ze sobą relacjami biznesowymi. Zastanawiam się, kto im za to płaci. Już kilka osób, które były namawiane do nękania mnie, zaczęło wysyłać mi anonimowe informacje, o co w tym wszystkim chodzi, ale jeszcze nie dotarłam do sedna sprawy. Grupa ta zdalnie zablokowała mi telefon, regularnie utrudnia mi szukanie pracy i pracę na komputerze przez zdalne wyłączanie go, ukradła telefon mojemu dziecku, włamywała się do mojego mieszkania, grzebała w moim samochodzie i próbowała ukraść mi dokumenty. Do pewnego momentu będą pozostawali całkowicie bezkarni, ale czy zadali sobie pytanie o to, czy skoro ja już dostaję anonimowe donosy o nich, to ktoś inny może również? Cała ta sprawa wydawałaby mi się zabawna, gdyby to była fabuła kolejnego filmu sensacyjnego. Niestety, to się dzieje, a grupa ta jest wyrachowana, złośliwa, bezczelna, arogancka i pozbawiona większości skrupułów. Mają rodziny i dzieci. Ciekawe, jak im patrzą w oczy? A może swoim rodzinom robią dokładnie to samo. W końcu złe nawyki szybko wchodzą w krew...


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)