Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak wybrać ubezpieczenie mieszkania?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 kwiecień 2021 - 13:46

Polecam doradztwo w tej kwestii od DG-Inwest. Dzięki nim uzyskałam bardzo preferencyjne warunki ubezpieczenia mojej nieruchomości.


Napisano 03 styczeń 2019 - 09:53

dużo dobrego słyszałam o agencja-widex.pl, jeśli chodzi o ubezpieczenia


Patka79

Napisano 14 czerwiec 2018 - 09:35

A gdzie obecnie mają najlepsze oferty ubezpieczenia domu. Dom typu klocek z lat 80tych. Powierzchnia 140 m kw. Na przedmieściach Warszawy.

Sprawdź jakie warunki zaoferuje Ci firma https://www.uniqa.pl...zenie-majatkowe Umowy ubezpieczeń mieszkaniowych często przewidują możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej na mienie ruchome znajdujące się wewnątrz ubezpieczonych pomieszczeń. Zasadą jest ubezpieczenie mienia ruchomego na tzw. sumy stałe. Oznacza to określenie przez strony umowy wartości nieruchomości i przyjęcie jej do umowy jako suma ubezpieczenia, czyli górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela. Rzadziej stosowane jest natomiast ubezpieczenie na tzw. pierwsze ryzyko. W takim przypadku suma ubezpieczenia jest także wartością stałą jednakże jej wysokość stanowi określona przez ubezpieczającego wysokość maksymalnej szkody w ubezpieczonym mieniu. 


Napisano 12 luty 2018 - 17:48

ja uważam, że bardzo dobrą ofertę ma agencja-widex.pl z Namysłowa. sa różne opcje jeśli chodzi o ubezpieczenie lokali. polecam.

Napisano 20 styczeń 2018 - 17:56

A ja juz miałam dwa razy zalane, było tez włamanie z kradzieżą . Także ja polisy pilnuje i opłacam też w concordii. Na prawdę nie wyobrażam sobie nie mieć polisy. Tak przynajmniej sa pieniądze na usunięcie szkody, zakup nowych rzeczy itp.


Napisano 02 grudzień 2017 - 16:57

Ponieważ uważam się za osobę ostrożna i przezorna. Zaraz po zakupie mieszkania wykupiłam ubezpieczenie mieszkaniowe w concordii. Na razie nic sie nie dzieje ale cenię sobie spokój, więc jestem zadowolona z polisy.

zecor

Napisano 02 grudzień 2017 - 16:55

 Przy wyborze tego typu ubezpieczeń warto zwrócić uwagę na zakres ochrony i wyłączenia, żeby się nie okazało, że opłacamy pustą polisę. My mamy polisę w concordii, u nich każdy nasz klient traktowany jest z szacunkiem i zawsze wyjaśniają wszystkie niejasności.


MarcinCin

Napisano 22 listopad 2017 - 14:54

Nam w doborze ubezpieczenia na dom i rodzinę pomogła firma profit-ubezpieczenia.pl. Mam bardzo korzystne ubezpieczenie i nie stworzyło to żadnego dla nas problemu. Samemu z całą pewnością bym sobie nie poradził, polecam takie rozwiązania.


alf

Napisano 29 wrzesień 2017 - 06:53

Koszt ubezpieczenia zależy od kilku czynników, od wariantów jakie wybierze. Od tego czy ma być to ubezpieczenie od zdarzeń losowych typu zalanie, wichury, podtopienie, pożar czy także w grę wchodzi ubezpieczenie od kradzieży.

Idź do jakiegoś pośrednictwa ubezpieczeniowego lub skorzystaj ze strony np https://wygodnie.pl/...domu/kalkulator

Podasz kilka danych i otrzymasz w ten sposób oferty. Nie można tak prosto z mostu powiedzieć, idź do firmy ubezpieczeniowej X, bo tam mają taniej.


Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:00

A gdzie obecnie mają najlepsze oferty ubezpieczenia domu. Dom typu klocek z lat 80tych. Powierzchnia 140 m kw. Na przedmieściach Warszawy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)