Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Uzależnienie od narkotyków - gdzie szukać pomocy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 czerwiec 2019 - 00:07

Mojemu znajomemu pomogli specjaliści z Terapie Tu i Teraz, w Krakowie. Cieszę się, że w końcu on sam przejrzał na oczy, zobaczył, że faktycznie ma problem i zdecydował się na terapię. 


adamela

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:02

bardzo dobry jest ośrodek w Wisle - nazywa się Tratwa. Specjalizują się własnie w leczeniu uzależnień, w tym narkotykowych. Mają świetnych specjalistów, super lokalizacja w górach, dużo ruchu, spacerów, świeżego powietrza no i dają l4 jak ktoś potrzebuje na okres terapii 


elka2002

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:20

Trudno osobę uzależnioną namówić do leczenia. Można jednak zaproponować jej alternatywne rozwiązanie, które pomaga wyjść z nałogu. Poczytajcie sobie tutaj https://kavasklep.com/kava_kava jak działa kava kava . Odpręża, koi nerwy i pomaga zasnąć. Pomaga zwalczyć uzależnienie, bo sama nie uzależnia. 


Napisano 02 kwiecień 2019 - 12:09

Jesteś Robert czy Magda?
Raz Robert leczy syna Piotrka a w innym poście Magda leczy męża czyli pewnie Roberta :)
Wszyscy leczą się w tym samym ośrodku :)
No cóż biedna ta rodzina..
Ciekawe czy za chwilę w innym poście syn Piotr będzie w tym ośrodku leczył mamę Magdę?
Jak ja wam współczuję...głupoty reklamowej

Napisano 02 kwiecień 2019 - 11:58

Przede wszystkim należy kierować się ofertą leczenia oraz opiniami. Nie chcielibyśmy przecież wysłać swoich bliskich, lub sami skorzystać z oferty ośrodka o którym nikt nie słyszał i nie wiadomo co tam zastaniemy. My szukając ośrodka dla naszego syna, pytaliśmy znajomych i polecili nam Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO. Rzeczywiście, opinie były dobre, oferta odpowiadała naszym oczekiwaniom, pozostało tylko przekonać Piotrka. Z tym było najtrudniej, więc Pani Magda z Ośrodka Nefo zaproponowała, abyśmy przywieźli Piotrka na próbę i ona sama postara się go przekonać, aby podjął się leczenia. Ku naszemu zdumieniu tak i się stało... Pani Magda i Agnieszka to cudowne osoby, które słowem dały wsparcie i zmotywowały naszego syna do leczenia. Cały pobyt w ośrodku Piotr wspomina bardzo dobrze, nie ma żadnych wad... Piękna okolica, teren wokół ośrodka i sam ośrodek jest bardzo przytulny. Naszym zdaniem idealne miejsce, dla osób które szukają pomocy w uzależnieniu, z pewnością odnajdą tam ciszę i spokój.

mleszczak

Napisano 16 kwiecień 2018 - 19:42

Najrozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień. W Krakowie jest to http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - oferuje pomoc osobom uzależnionym nie tylko od narkotyków, ale również alkoholu czy seksu...


Napisano 13 kwiecień 2018 - 08:36

Mój facet jest uzależniony 😢 Walczę z nim od jakiegoś czasu , nie daje rady już , jestem wykończona... Rozmowy nic nie pomagają, doszło nawet do tego że jego w buzie uderzyłam żeby zrozumiał... Ale to tylko pogorszyło sytuację między nami ... Nie wiem jak dojść do niego żeby zrozumiał?! Jestem bezsilna 😢 Kiedyś dojdzie do tragedii i wtedy chyba zrozumie ... Nie chce tego ... Szkoda życia!

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:51

Ja też byłem uzależniony od narkotyków i to od różnych rzeczy ... Nie radziłem sobie z tym kompletnie. Niestety byłem trenerem dzieciaków i dochodziło do tego że brałem razem z nimi na obozie....Nie było to mądre a wręcz bardzo głupie nie wiem dlaczego sam się nie ocknąłem a musiał zdarzyć się wypadek żebym "otrzeźwiał" i zrobił coś ze sobą. W końcu zacząłem szukać pomocy - najpierw kilka spotkań z terapeutą na miejscu po pracy ale nie dawało to efektu bo po spotkaniach zdarzało się, że szedłem do kumpla zajarać. W końcu Matka nie wytrzymała bo bała się że stracę pracę i zadzwoniła do ośrodka Wsparcie z Koszalina, zarezerwowała mi miejsce a Siostra mnie tam zawiozła. To właśnie dzięki tym ludziom udało mi się wyjść z nałogu - nie biorę! :) Polecam ośrodek Wsparcie każdemu kto ma problem ( z tego co wiem leczą też inne uzależnienia).

Napisano 21 grudzień 2016 - 08:21

Nt. m.in. tego uzależnienia, ale w kontekście kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny


bakarat

Napisano 19 grudzień 2016 - 22:22

Tutaj http://rehab-terapia...nie-narkomanii/ są namiary na bardzo dobry prywatny ośrodek, w którym leczą uzależnienie od narkomanii. Warto się tam zgłosić, ponieważ przeprowadzają profesjonalna terapię. Poza tym mają profesjonalne podejście do pacjentów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)