Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Więcej reklam w telewizji


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 grudzień 2018 - 15:51

To naprawdę, jest granda ! Zaczynamy już oglądać reklamy w przerwach na film! Nie dość że,serwuje się nam starocie emitowane po raz"enty", reklamy są świeżutkie jak bułeczki ! Czy ktoś nad tym jeszcze panuje? Może nadszedł już czas aby ktoś to ukrócił ? Dlaczego KRRiT nie potrafi sobie z tym poradzić? Biorą kasę pod stołem? Reklamodawcy niech polecają swoje pieluchomajtki w DPS-ach,środki nawilżające strefy intymne, w burdelach a leki na dolegliwości gastryczne w domach spokojnej starości. Chociaż w tym ostatnim przypadku, spodziewałbym się reklamy środków na szybką eutanazję !

Napisano 11 listopad 2018 - 00:25

Jest sposób - nie kupować reklamowanych towarów i wróci normalność

Napisano 23 czerwiec 2018 - 16:03

Nie kupuję rzeczy reklamowanych w tv .Nie oglądam tych coraz bardziej durnych reklam które same odpychają od kupna gówien które reklamują. Niech sobie puszczają cały dzień te reklamy. Mam już gdzieś te polszmaty , tvny i tvpisy i tak nic ciekawego nie puszczają , tylko w kółke te same śmieci i hipnozę dla debili.

Napisano 22 marzec 2014 - 22:04

witam moim zdaniem telewizje robią ogromną kasę na reklamach a my płacimy abonamenty chcemy oglądać filmy i programy a nie reklamy jak tv chce byśmy oglądali ich reklamy to niech nam płacą albo zrobili osobny kanał gdzie będą tylko rek lamy .

Admin Prawo

Napisano 22 marzec 2014 - 22:04Komentarz do artykułu: Więcej reklam w telewizji

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)