Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czym są znamiona czynu zabronionego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 czerwiec 2020 - 21:31

Zamówiłam kompletny laptop ze wszystkim o dobrych parametrach, o które prosiłam powodując wyższą cenę ale zgodziłam się na to. A dostałam tylko obudowę bez niczego. W trakcie dochodzenia przez policję okazało się że sprzedający podał fałszywe dane łącznie z adresem. Jego zeznania były bardzo lakoniczne. Nic nie wyjaśniono. I na końcu Prokuratura umorzyła dochodzenie "wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego"! Sprzedawca z Wągrowca NIE POLECAM!!! Z tego wynika, że oszustów się chroni.

Napisano 23 maj 2020 - 08:25

Wycięto mi drzewo sosnowe bez mojej wiedzy. Leśniczy lasów chłopskich ocechował bez mojej zgody. Zgłosiłem to na policję a policja uznała ten czyn za brak znamion czynu zabronionego i postanowiła umorzyć dochodzenie. Gdzie tu jest prawo. Gdyby to stało się na działce policjanta to była by kradzież przestępca podlegał by karze. Działanie KPP we Włoszczowie.

Napisano 24 maj 2019 - 00:02

Znamiona czynu zabronionego to'warunki(4 opisane wyżej) jakie muszą zostać spełnione, aby można było mówić o przestępstwie. Jeśli wszystkie są spełnione, Prokurator może użyć wtedy tego art do przedstawienia w akcie oskarżenia.

Napisano 02 kwiecień 2015 - 21:46

chory kraj chory przepis,,, POLSKA pobic kogos niezabronione,, oszukac kogos niezabronione itp itd,, co jest k....

Napisano 24 wrzesień 2013 - 20:51

czyli generalizując: znamiona czynu zabronionego to po prostu popełnienie "przestępstw", które są (z reguły) zakazane???

Admin Prawo

Napisano 24 wrzesień 2013 - 20:51Komentarz do artykułu: Czym są znamiona czynu zabronionego?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)