Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy szpital ma prawo odmówić przyjęcia pacjenta?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 czerwiec 2019 - 22:46

taka sytuacja - skierowanie na cesarkę i założony szew szyjkowy mcdonalda , 38 tydzień ciąży ( szyjka zgładzona że szew mógłby ja uciąć/rozerwać) - pacjentka w szpitalu na izbie przyjeć zbadana zrobiono ktg i odmówiono przyjęcia i zasugerowano aby pacjentka poszukała innego szpitala na własną rękę

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:46

a mnie dziś szpital dermatologi w Lublinie nie przyjął na oddział a byłem na dzisiaj zapisany na odział że się położyć.a leczę się na łuszczyce,już od kilku lat w tym szpitalu.i pierwszy raz mnie takie coś spotkało! a odmowa z powodu była że nie byłem u dentysty i nie sprawdziłem stanu Uzębienia,ile czasu zajmie leczenie.a aja nie miałem czasu że by tego zrobić bo wczoraj wróciłem z delegacji! i czy szpital ma takie prawo odmówić hospitalizacji.ja nie problemów zębami a ze skórą którą chcę mieć zdrową!!! czy takie postępowanie szpitala jest z godne z prawem ???

Napisano 21 lipiec 2013 - 13:49

a co w przypadku gdy mam skierowanie na dany dzień. notabene na dziś. pół roku czekałam. pojechałam i dowiedziałam się że nie ma mnie na liście. lekarz który wypisywał mi skierowanie na urlopie w Hiszpanii.Data ewidentnie wskazuje na 21.07.2013. wyjaśniać mam jutro w sekretariacie.

Admin Prawo

Napisano 21 lipiec 2013 - 13:49Komentarz do artykułu: Czy szpital ma prawo odmówić przyjęcia pacjenta?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)