Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zwrot towaru zakupionego na prezentacji


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 luty 2020 - 02:15

Nie ma sięczym chwalić - ale też dałem siępodejść i zbajerować na pokazie Kiddy Island.

Gdzieś w internecie znalazłem tą samą fundacją 0 Dajem Siebie - i te przyznam , że sprawnie mi pomogli w wycofaniu sięz niefortunnego zakupu. 
Dlatego jakby ktośpotrzebował pomocy - śmiało odsyłam do nich


Napisano 22 lipiec 2019 - 13:35

Nigdy się nie spodziewałam że dam się wmanewrować w zakup na pokazie ,ale emocje kiedy ‚wygrywa się’nagrody wzięły górę.Po ochłonięciu w domu zaczęłam szukać pomocy.Natrafiłam na Fundację Daję Siebie.Udało się zwrócić cały towar.Fundacja nie żąda od nas żadnych pieniędzy ,trzeba zastosować sie do ich wskazówek .Wymaga to trochę pracy i cierpliwości ale pomogą wszystko załatwić.Nie wiem dlaczego pod ich opieką czułam się bezpieczna i pewna że się uda. Cena jaką poniosłam to koszt wysłania paczek kurierem, a po zakończeniu wszystkich formalności można wpłacić na konto fundacji dobrowolną kwotę . Bardzo polecam ich usługi i nigdy więcej zakupów na pokazie.

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:46

A co jeżeli towar jest sporych rozmiarów i został nabyty podczas znanych ogólnie prezentacji przez firmy które naciągają starszych ludzi ? Rezygnacja z zakupu została zgłoszona i potwierdzona przez adresata z jednoczesnym wyrażeniem aprobaty na odbiór przez sprzedającego, który po prawie trzech tygodniach odwraca kota ogonem i udaje że nie zobowiązał się do odbioru. Są jednak na ten fakt dowody że odbierze.

Napisano 05 marzec 2018 - 11:33

Zakupiłam towar z firmy edition poprzez prezentację w dniu 28.02.2018 jak mogę towar zwrócić proszę o odpowiedź

Napisano 20 listopad 2017 - 14:38

Z0sia/Agnieszka._Jesli Panstwa obrazilem_bardzo przepraszam.

ZosiaA

Napisano 20 listopad 2017 - 13:43

Zosia/Agnieszka-uczeni pedagodzy.Prawda boli. Nicdziwnego ze ze sie odgryzacie.Nalezalo ocenic tresc komentarza nie pisownie.Czlowiek z brakiem wyksztalcenia ,uczciwie zarabiajacy na swoje utrzymanie,nie zerujacy na innych ludziach-to czlowiek szlachetny. Czlowiek wyksztalcony zerojacy na innych ludxxzich,to pasozyt wesz niuki.

Jaka prawda? Stuknij ty się!

Nikt się nie odgryza, ten niejako szlachetny człowiek z brakiem wykształcenia podstawówki nie kończył? bo podstaw ortografii i gramatyki tam się uczą dzieci.

Jednak ten człowiek komputer potrafi obsługiwać, internet odszukać i jeszcze zamieścić treść niczego nie mówiącego postu w odpowiedniej tematyce :P

Treść komentarza oceniać? a cóż tam jest w tym komentarzu co należy oceniać?


Napisano 20 listopad 2017 - 13:23

Zosia/Agnieszka-uczeni pedagodzy.Prawda boli. Nicdziwnego ze ze sie odgryzacie.Nalezalo ocenic tresc komentarza nie pisownie.Czlowiek z brakiem wyksztalcenia ,uczciwie zarabiajacy na swoje utrzymanie,nie zerujacy na innych ludziach-to czlowiek szlachetny. Czlowiek wyksztalcony zerojacy na innych ludxxzich,to pasozyt wesz niuki.

ZosiaA

Napisano 16 listopad 2017 - 15:07

Najgluprzy

dwuch.

hamstwo

Niewiem

Natakich

Niechodzcie

nawas

 

Tyle poważnych błędów zrobiłeś, nie licząc innych drobnych, nic dziwnego, że łatwo cię było oszukać :P a wszystko zaczyna się od braków w edukacji, tej podstawowej edukacji.


Napisano 16 listopad 2017 - 14:17

Na prezentacji w rybniku w dniu 22 08 2017r.zostalem oszukanu prze prezenterow.Kupilem mate masujaca "kaskada".odkurzacz, zestaw naczyn. niby w prezencie taka mala poduszeczke i zestaw nozy.Te rzeczy otrzymale.Niewiem czy pomylkowo czy celowo na fakturze dopisano jeszcze bjedna mate.Najgluprzy czlowiek by nie kupil dwuch.mat do masazu.To jest czyste zlodziejstwo,hamstwo Natakich oszustow niema zadnej kary.Na prezentacje zapraszaja starych emerytow bo takich najlatwiej oszukac.Ostrzegam Was szanowni emeryci' Niechodzcie na takie prezentacje bo hieny nawas czekaja.

Napisano 13 październik 2013 - 21:46

Dzień dobry,
Moja mama kupiła na raty urządzenie do masażu za 5000 zł na raty.
Umowa podpisana pare dni temu, towar w domu.
Teraz moja mama uświadomiła sobie ze 100 zł x 36 rat to sporo pieniędzy.

Dostaliśmy w stercie dokumentów pismo o odstąpienie, ale jaka pewność ze firma przyjmie to pismo, że wysyłając towar firma go przyjmie?

Może ktoś już coś takiego miał i mógłby mnie pokierować? Bede bardzo wdzięczny, bo mam mało czasu a naprawde nie wiemy jak to ugryźć.
micha_mrt@o2.pl

dziekuje bardzo

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)