Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Czym adwokat różni się od radcy prawnego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 24 lipiec 2021 - 22:34

Jeśli masz poważną sprawę to polecam skorzystać z pomocy prawnej adwokata. Według mnie najlepsza jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego. Pan adwokat reprezentował mnie przed sądem i to bardzo skutecznie. Polecam tę kancelarię.


Napisano 13 maj 2021 - 11:36

Od siebie mogę polecić piotrbanczyk.pl


Napisano 29 kwiecień 2021 - 19:19

Gdy potrzebuję rzetelnej porady prawnej korzystam z usług Kancelarii Prawnika i Radcy Prawnego Barbara Lis. Zawsze uzyskuję tam rzeczową i skuteczną poradę prawną. Polecam tę kancelarię!


boddekk

Napisano 17 lipiec 2020 - 10:06

W takich sytuacjach warto mieć namiar na sprawdzonego radcę prawnego, który pomoże rozwiązań nam wszystkie problemy. Z tego co wiem, to ta http://kancelariaolszanski.pl/ cieszy się niesłabnącą popularnością.


PawluM

Napisano 20 czerwiec 2020 - 10:04

Ważne jest to żeby ktoś miał spore doświadczenie, dobrze wam pomógł w trudnej sytuacji. Wiadomo, że porady prawne są bardzo cenne i warto na nie się zdecydować. Adwokatów na szczęście nie brakuje, na pewno kogoś znajdziecie. Adwokat Agnieszka Bogłowska to bardzo dobry specjalista jeżeli chodzi o prowadzenie spraw karnych. Możecie tu liczyć na szeroki zakres pomocy prawnej.


Wertyma

Napisano 18 czerwiec 2020 - 16:21

No obecnie rzeczywiście chyba nie ma już żadnych różnic, oprócz tego że radca prawny może zostać zatrudniony na umowę o pracę, zaś adwokat chyba tylko na zlecenie itp. Jakoś tak to było. No a jak już kogoś szukacie to w Gliwicach jest świetna kancelaria adwokacka Wojas Pawlak.


Napisano 11 czerwiec 2020 - 18:06

Różnic żadnych nie ma, zaś przez internet można zlecić prowadzenie sprawy adwokatowi lub radcy prawnemu.

Napisano 11 czerwiec 2020 - 18:06

Różnic żadnych nie ma, zaś przez internet można zlecić prowadzenie sprawy adwokatowi lub radcy prawnemu sadinternetowy.pl/

Napisano 11 czerwiec 2020 - 18:05

Różnic żadnych nie ma, zaś przez internet można zlecić prowadzenie sprawy adwokatowi lub radcy prawnemu sadinternetowy.pl/

Adwokat Krakow

Napisano 11 kwiecień 2020 - 08:34

Jeśli chodzi o zakres kompetencji pomiędzy adwokatami a radcami prawnymi, to tak naprawdę niczym on się nie różni (no może poza tym, że radcowie mogą pracować na etacie w różnych firmach, a adwokaci niestety nie - dla klienta nie ma to jednak większego znaczenia). Były już plany połączenia obu zawodów w jeden, bo w rzeczywistości jest to sztuczny podział, ale jak widać nic z tego nie wyszło. Każdą sprawę prawną załatwicie i u adwokata i u radcy, taka prawda :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)