Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie kary za palenie papierosów w miejscach publicznych?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:50

mozna li palic na balkonie miezkania

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:34

Palacze często nie szanują osób niepalących,jeśli zwróci się im uwagę to stają się niegrzeczni wręcz agresywni.Mam sąsiada który wychodzi z domu na klatkę schodową i pali rzucając niedopałki przez okno na chodnik przed klatką schodową .Brak kultury to mało powiedziane.Zmuszony jestem interweniować do administracji.Cała klatka śmierdzi jak na melinie.

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:38

Najpierw trzeba jasno okreslic co to jest przystanek i widoczna informacje umiescic pod wiata. dzisiaj pogonilam dwie panie ktore staly z petami pol metra od wiaty i mowily ze nie pala na przystanku tylko obok.

Napisano 10 sierpień 2016 - 14:56

Ciekawym zjawiskiem jest przyzwolenie na palenie tytoniu w ogródkach McDonalds tuż obok ogródka - miejsca wydzielonego do zabaw dla dzieci. Zwróciłem kiedyś na to uwagę jednemu z młodych kierowników, wydawał się być oburzony, że mu o tym mówię. McDolnalds ponad prawem?

Bo te dzieci z biernych staną się szybciej czynnymi palaczami. Wszystko przemyślane po to by podtrzymywać byznes tytoniowy


Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:15

U mnie w domu jest zakaz palenia papierosów ze względu na moją mamę, która przeszła zawał. Czy wyjście na dwór jakieś 10 metrów od okien na papierosa będzie karalne? Poydrawiam

Napisano 14 wrzesień 2015 - 14:34

a jezeli w lokalu gastromicznym znajduje sie taras na dworze to to dalej obejmuje zakaz ?

Tak, bo taras to też miejsce publiczne.


Napisano 13 wrzesień 2015 - 21:46

a jezeli w lokalu gastromicznym znajduje sie taras na dworze to to dalej obejmuje zakaz ?

Napisano 21 maj 2015 - 09:37

Ile taniej wychodzisz na Viltach? Bo ceny wkładów to mocno obniżyli, jakoś w marcu ostatnio kupowałem. Ogólnie palenie śmierduchów to bzdura. Może i pojawiają się ograniczenia względem elektronicznych, ale ja i tak jestem zdecydowanie za nimi.

Napisano 05 marzec 2015 - 12:10

Właśnie dlatego zmieniłem na elektronicznego - jest dużo bardziej komfortowo, bardziej zdrowo i przyjemnie. Nie mam zamiaru powracać do klasycznych fajek - na elektroniku jest na prawdę przyjemnie, a już powalają mnie truskawowe liquidy Vilt, coś pięknego ;-)

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:53

bardziej od papierosów szkoda człowiekowi, kotłownie, i elektrownie wenglowe samochody proponuje dac zakaz w Polsce na jazde samochode wrucmy do sredniowiecza i karet

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)