Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Egzekucja alimentów krok po kroku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 marzec 2018 - 06:56

Robert, 2018-01-22 15:43 A dlaczego płacisz komornikowi? Na własne życzenie. Gdybyś płacił matce dziecka regularnie, to nie podałaby cię do komornika. Zapewne uchylałeś się, więc teraz bulisz z odsetkami. Poza tym najniższa krajowa? Proszę cię... bądź mężczyzną, nie ośmieszaj się. Teraz nawet w Biedronce płacą minimum 2 tys do ręki. Jak nie miałeś kasy, trzeba było się zabezpieczyć i dziecka nie robić.

Napisano 22 styczeń 2018 - 15:43

Ja płacę te gówno już od 2001 roku i ten który wymyślił te alimenty ten teraz powinien je sam płacić to by zrozumiał jakim jest idiotą . Normalnie pracując a wiemy żę wieszość ludzi teraz pracuje za najniższą krajową nie da się tego płacić bo prowizje komornika plus odsetki a każdy bywał kiedyś bez pracy zarejestrowany w urzędzie zabiją każdego i klepiesz biedę przez całe życie .Państwo udaje że pomaga dzieciom a tak naprawdę zrobili sobie dochodowy interes .Na moje dziecko przez 8 lat wypłacili 34 tysiące i 30 tysięcy odsetek żadne banki dzisiaj tyle nie biorą .Bo jak weżmiesz 34 tyś na 8 lat to spłacisz 45 tyś to są zwykłe skórwesyny a nie instytucja pomagająca ludziom . Morze jak by zrobili dogodne spłacanie . więcej ludzi by płaciło a tak tylko gnębią naliczaniem niebotycznych kwot . Państwo chyba nie wie na jakim poziomie żyje dzisiaj zwykły pracownik .Po potrąceniu 60% wynagrodzenia pozostaje 612 zł niech te debile spróbują za to żyć. Mamy w kraju w rządzie nie złych idiotów kto to k**wa wylicza .

Napisano 13 styczeń 2018 - 09:08

Nie wieżcie głupim ustawom nażuconym przez rząd i Ziobro która ta ustawa ściga za zaległe alimenty taka jest prawda że komornik z Bytomia Wiesław. G prowadzi egzekucję alimentów bieżących i zaległych tylko nie spłaca wierzycielowi zaległych alimentów a bierz sobie dla siebie i ma gdzieś te ustawy i gdzie tu jest sprawiedliwość ale w Polsce

Napisano 01 wrzesień 2017 - 06:24

No i brawa dla pana! Zgadza się dziecko to nie udręka - święta prawda i płacenie alimentów winno być czystą radością. Cieszę się, że wreszcie to pan przyznał. jeśli rodzic nie potrafi sprostać tak małej rzeczy jak alimentacja to rodzicem nie powinien być nigdy.
Brak instytucji alimentów ułatwi życie nie dzieciom ale nierobom, którzy zamiast zarabiać na alimenty , krzyczą o ich zniesienie na forach internetowych.
Pozdrawiam

< kassandra>  To  szanowna pani  kastruj mężczyzn.  Zrób odpowiednią selekcję..


Napisano 01 wrzesień 2017 - 06:22

obowiązkiem rodziców jest utrzymać dziecko np matka za 300zl ma utrzymać siebie i dziecko.Śmieszne.Chyba jestes z kimś kto płaci alimenty bądź może sam płacisz jeśli jesteś facetem to znaczy dupkiem.

   Matka  niech  się  ruszy i sama  siebie utrzymuje. Nie  musi  kamieniem siedzieć przy dziecku i trzymać go  za  rączkę.


Napisano 10 maj 2017 - 08:14

Każdy widzi inaczej , jednakże panowie nie mają bladego pojęcia o wychowywaniu dziec. Oni sami są dziećmi. Naprzemienna opieka? Tego jeszcze nie grali. Zauważ,że niekiedy ludzie mają chore dziecko i jak np sobie wyobrażasz naprzemienną opiekę? Raz jeden pracuje cały miesiąc , a raz drugi?? Bronisz męskości, to zrozumiałę, ale jeśli czegoś nie rozumiesz i nie ogarniasz to się nie wypowiadaj.

Napisano 04 luty 2017 - 09:03

Opieka naprzemienna. Litości pseudotatusiowie, dziecko to nie worek kartofli, który można przerzucać z miejsca na miejsce, chodzi do szkoły trzeba się stale interesować co się dzieje a nie co 2 tyg.!!!!!Jednen rodzic będzie wiedział to a drugi tamto...... DZIECKO MUSI MIEĆ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I STABILIZACJI

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:28

Nie powinno być żadnych alimentów ani widzen z dziecmi rozwód jest pomiędzy dwoma dorosłymi a nie dziećmi w związku z powyższym po rozwodzie opieką nad dziećmi powinna być wykonywana naprzemiennie!!!! I nie było by problemów z alimentami ani szarpaniem się o dziecko!

Nie zawsze opieka naprzemienna jest możliwa. Czasem rozwód jest z takiego powodu, że tatuś rzuca dzieckiem o ścianę, więc też powierzyłbyś mu opiekę nad dziećmi? A mamie, która trudni się nierządem, dałbyś dzieci pod opiekę? Zastanów się i użyj mózgu, zanim coś chlapniesz bez sensu.


Napisano 15 grudzień 2016 - 09:41

Nie powinno być żadnych alimentów ani widzen z dziecmi rozwód jest pomiędzy dwoma dorosłymi a nie dziećmi w związku z powyższym po rozwodzie opieką nad dziećmi powinna być wykonywana naprzemiennie!!!! I nie było by problemów z alimentami ani szarpaniem się o dziecko!

Napisano 23 maj 2016 - 09:58

brat ma zalegle alimenty około 12 tys i plus koszty komornika jakies 3 tys i komornik chce alimenty na 2 lata do przodu. byliśmy u komornika na rozmowie ale był arogancki ze brak slow.i za 12 tys wystawil mieszkanie na licytacje,malo tego mieszkanie jest warte 350 tys a on oszacowal je na 93 tys,cena jest smieszna..będę pisać skarge na komornika do sadu bo to co on robi jest karygodne.mam pytanie czy komornik ma prawo zadac alimenty na przod i czy ma prawo wystawić mieszkanie na licytacje bez wyroku. brat nie ma zadnego wyroku prawomocnego od komornika o licytacji mieszkania tylko wyrok na alimenty.ten komornik jest gorszy jak blondynka w patyku

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)