Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Podział majątku małżonków- poradnik


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:49

Rozwód nie był łatwy, podział majątku tym bardziej. Na szczęście zaoszczędziłam sporo stresów, bo miałam dobrego adwokata- pana Cejrowskiego. Krótko mówiąc świetny adwokat. Zrobił to, na co liczyłam. 


Napisano 20 wrzesień 2018 - 17:12

Jestem po udarze mózgu żona mnie zostawiła nic mi nie pomaga chcę być wolna tylko wywołuje awantury pomóżcie i wzywa policję mamy wspólne mieszkanie własnościowe jestem na emeryturze żona nie pracowała była na recie osiem lat jak pszeszla na emeryturę to poszła do pracy ja zachorowałem miałem tszy razy udar mózgu odrazu jak się dowiedziała że niebede pracował to postanowiła zakanczyc nasze wspólne życie i od dziesięciu lat nic mi nie pomaga nie spszata pensje i emerture zabiera sobie osobno gotuję pierze porostu prowadzi osobne życie nie mogę tego zrozumieć jak można być takim podlym człowiekiem jak dwadzieścia lat temu chorowala i to bardzo poważnie brała chmie ja się nią opiekowałam robiłem wszystko wdomu i przniej zapomniała o wszystkim chce byś wolna i robić co się jej podoba ma siedemdziesiąt lat ja szezdziesiat siedem jak zacząć nowe życie nie mogę się z tym pogodzić proszę pomóżcie

Napisano 22 luty 2017 - 10:00

W sprawach o podział majątku polecam blog www.podziel.com

Napisano 09 luty 2015 - 13:19

Moj Partner niemiec z podwojnym obywatelstwem od 28 lat w niemczech , jego zona tez.Chce sie rozwiesc nie maj majtku , tz mieszkania itd kazde z nich ma swoje Auto ,ile moze zarzadac jego zona , jaki czas trwa sprawa rozwodowa ,po rozwodzeie chemy wziasc slub,odrazu , dodam ze nie maj malych dzieci , syn jest juz dorosly i miezska osobno

Napisano 25 marzec 2014 - 23:09

Witam,
niedługo wstąpię w związek małżeński.
Do tej pory uzbierałam pewną kwotę i zamierzam kupić mieszkanie - jednak najprawdopodobniej nie zdążę przed ślubem. Czy mieszkanie zakupione za te środki po ślubie zostanie w moim majątku osobistym? Z tekstu wynika, że tak. Proszę o potwierdzenie.

Napisano 17 listopad 2013 - 20:02

CZY PRALKA KUPIONA PRZED MAŁŻEŃSTWEM A W TRAKCIE JEGO TRWANIA WYMIENIONA NA NOWĄ WCHODZI W SKŁAD MAJĄTKU WSPÓLNEGO CZY JEST WŁASNOŚCIĄ MAŁŻONKA KTÓRY TĘ PRALKĘ KUPIŁ?


Napisano 07 grudzień 2012 - 11:03

witam,
Proszę o informację jakie prawa są dla małżonków jeśli jedno z nich dostaje od rodziców dom w formie darowizny ale już po ślubie. pytam ponieważ dom jest w opłakanym stanie i musimy wziąćkredyt na jego remont natomiast akt notarialny jest tylko na moją żonę. czy w razie rozwodu przy podziale majątku będę miał równe prawa do tego domu?

Napisano 03 październik 2012 - 21:39

Po rozwodzie ile mam czasu by dokonać podziału majątku wspólnego np.mieszkania? Czy jest jakieś ograniczenie czasowe,ze po upływie czsu nie mozna dzielic?

Napisano 23 kwiecień 2012 - 13:49

CZY PRALKA KUPIONA PRZED MAŁŻEŃSTWEM A W TRAKCIE JEGO TRWANIA WYMIENIONA NA NOWĄ WCHODZI W SKŁAD MAJĄTKU WSPÓLNEGO CZY JEST WŁASNOŚCIĄ MAŁŻONKA KTÓRY TĘ PRALKĘ KUPIŁ?

Napisano 18 luty 2012 - 23:45

tak ja dostałem bez problemu z winy żony

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)