Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kayote

Napisano 03 marzec 2020 - 13:09

Reklama lokalna w porządku, ale myślę, że w dzisiejszych czasach największa robotę robi jednak reklama w sieci.

Sam korzystam z usług agencji https://www.extraseo...e-warszawa.html i pozycjonuje swoje 2 strony dzięki czemu zyskuję większą ilość odwiedzin każdego dnia, a to zawsze szansa na pozyskanie potencjalnego klienta. Myślę, ze też powinniście pójść w tą stronę :)


kreszall

Napisano 27 listopad 2019 - 18:27

Fajne te Wasze pomysły na reklamę, ale w większości piszecie o reklamie internetowej, a co z reklamą lokalną?

Też szukam dobrych rozwiązań dla przykładu zastanawiam się nad ofertą firmy https://www.freshdrink.pl/ która oferuje wody i napoje izotoniczne z nadrukiem logo firmy. Sądzicie, że na jakieś publiczne prezentacje albo konferencje to dobry pomysł i to może się sprawdzić? Dziękuję za wszelkie wskazówki! 


Jarecki85

Napisano 20 listopad 2019 - 07:46

Reklama zewnętrzna jest w wielu przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Dzięki pomocy firmy PRO-KOMP można liczyć na to, że wszystko będzie wykonane w idealny sposób.


Soldier

Napisano 19 listopad 2019 - 12:37

W zasadzie to każda reklama jest w stanie się sprawdzić, choć sporo zależy jednak od tego, w jakiej dokładnie branży firma działa. Jeśli reklama ma być skuteczna, to powinna się nią zająć jakaś lepsza agencja reklamowa Wrocław. Wtedy podejmowane działania na pewno przyniosą odpowiednie rezultaty. ;)


PawluM

Napisano 18 listopad 2019 - 15:44

Zdecydowanie warto skupić się na reklamie w internecie. Ja na tej się skupiłam i bardzo jestem zadowolona. Ta sprawdza się idealnie praktycznie w każdym rodzaju biznesu, także i w tych lokalnych firmach. Poczytajcie sobie na https://www.eactive....-swoim-miescie/czym jest pozycjonowanie lokalne i jak skutecznie o nie zadbać. Na pewno te porady wam się przydadzą.


Mateo122

Napisano 16 listopad 2019 - 13:41

A może takie pozycjonowanie sklepów https://ibb.media/ba...-internetowych/? Moim zdaniem to jest naprawdę warte inwestycji :)


adamela

Napisano 05 listopad 2019 - 13:08

Reklama ma sens wteedy gdy jest na wieksza skale i faktycznie inwestycja w nia przyniesie jakies zyski. Ja nie narzekam bo wynajelam agencje http://influencermarketing.com.pl/ ktora spisala sie na medal :D  Potrafia wykorzystac cala swoja wiedze by poprowadzic kampanię w sposob naturalny i delikatny ale wplywajac pozytywnie na opinie o firmie :) My mamy duze zyski i tego sie trzymamy


gorgon

Napisano 15 październik 2019 - 16:53

Mam podobne zdanie do poprzednika, otóż reklama w postaci ulotek czy plakatów już nie jest tak efektywna jak kilkadziesiąt lat temu... teraz jednak stawia się na promocję w internecie i oprócz pozycjonowania, o którym była mowa można też przemyśleć wprowadzenie kampanii marketingu szeptanego. Tu http://i-content.pl/ można sobie o niej poczytać jakie niesie ze sobą korzyści, m.in. wsparcie sprzedaży, czy budowę świadomości marki


Formala

Napisano 12 październik 2019 - 09:26

Może nieco odbiegnę od głównego tematu ale czy zdajesz sobie sprawę z tego że najlepszą forma reklamy własnego biznesu jest jego odpowiednie wypozycjonowanie w Internecie? Gazetek plakatów i ulotek już nie czyta sie tak jak kiedyś, teraz by istnieć trzeba być w sieci :) Są takie narzędzia marketingowe jak np. http://erzecznik.com.pl/ który kompleksowo monitoruje w sieci informacje o firmie, wynajduje co kto i jak o niej pisze, często też wyłapuje nieprawdziwe informacje publikowane przez firmy konkurencyjne i poprawia wizerunek firmy w Internecie. Jest to bardzo naturalne i wiarygodne co zwiększa wyniki sprzedaży oraz jeśli jest taka potrzeba wyprowadza firmę z kryzysu 


MireczekW

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:53

Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj https://www.diamond-druk.pl/ można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)