Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Szukam dobrej opcji jeśli chodzi o inwestowanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

alpi

Napisano 23 lipiec 2021 - 20:09

taka inwestycja jest  dobra jak się operuje mega dużą kasą


PawełP32

Napisano 17 lipiec 2021 - 14:30

To może warto zastanowić się nad inwestycją w metale szlachetne ;) My z małżonką część oszczędności lokujemy w monety i sztabki inwestycyjne które też później jak będziecie potrzebowali gotówki sprawnie odsprzedacie dla mennicy z niskim spreadem. Jak będziesz potrzebował sprawdzonego miejsca w którym warto je kupić to w mojej opinii Mennica Skarbowa w której sam systematycznie zamawiam do budowy własnego portfela inwestycyjnego :)


Caryk88

Napisano 08 lipiec 2021 - 07:36

Jeśli idziesz w kruszce to polecam Mennica 24, w sprzedaży złoto, srebro i platyna w opcjach monet albo sztabkach. Profesjonalna oferta na wysokim poziomie, na spokojnie można się na ich ofertę decydować i masz gwarancje, że będzie to doskonała oferta, wszystkie produkty zabezpieczone, zapakowane z certyfikatem i masz gwarancje jakości odpowiedniego poziomu więc potem bez problemu odsprzedaż to z odpowiednią stawką.


kosek77

Napisano 25 czerwiec 2021 - 11:21

Szukam dobrej opcji jeśli chodzi o inwestowanie w monety bulionowe. Jeśli ktoś z Was jest po takich inwestycjach i ewentualnie możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na sensownej opcji oczywiście, żeby cena była w porządku, ale też żeby mieć gwarancje, że to proponowane złoto będzie zabezpieczone, zakup będzie ubezpieczony.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)