Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Własny sklep internetowy - Wasze opinie/spostrzeżenia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kawartt23

Napisano 29 czerwiec 2020 - 10:32

A co z chmurą? Słyszałam, że prowadzać sklep internetowy ale także każdą inną stronę online, warto a nawet trzeba zdecydować się na takie rozwiązanie. Właśnie przeglądam oferty różnych firm w sieci i nie ukrywam, że najbardziej zainteresowała mnie ta: https://cloudferro.com/ ze względu na zespół o unikalnych kompetencjach. Czy ktoś z was miał już okazję z nimi współpracować?


mtzd

Napisano 10 czerwiec 2020 - 11:58

Na pewno
 
Ładna skórka sklepu internetowego ( nie liczą sie jedynie ceny ale to jak sklep wyglada) - zerknij sobie tutaj https://strony-internetowe.biz.pl/ Na stronie jest kilka porad dotyczących tego jak taka strona powinna wygladać. 
 
Jakie zaoferujesz promocje i ogólnie jakie masz ceny w sklepie ( dobrze jest współpracować z porównywarkami cenowymi takimi jak ceneo czy opineo z uwagi na to, ze wiele osób właśnie tam szuka najtańszych ofert, poza tym mozesz spróbować sił na pepperze, bo mają równiez sporo promocji)
 
Czy sklep chodzi szybko i ogólnie jest wygodny w obsłudze
 
Poza tym duże znaczenie ma reklama. Mozesz reklamować sklep przy pomocy pozycjonowania w przeglądarkach jak rownież reklamować się na facebooku ( wiele sklepów obecnie prowadzi swoje fan page właśnie na facebooku).

peter2

Napisano 28 maj 2020 - 10:40

Otwarcie sklepu w internecie jest stosunkowo łatwe, wystarczy znaleźć domenę, serwer, poszukać platformy do sklepu np. https://grandnode.pl postawić sklep i to wszystko.

No właśnie nie wszystko, bo to dopiero początek. Rozkręcenie sprzedaży to długi i mozolny proces i nie rzadko bardzo kosztowny.


Torcik66

Napisano 10 maj 2020 - 21:48

W przypadku kiedy jednak planujecie stworzyć własny sklep internetowy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na RedCart https://redcart.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na świetne podejście obsługi i dość szybkie stworzenie wyjątkowego sklepu internetowego ze wszystkimi funkcjonalnościami, dodatkowymi kanałami sprzedaży oraz oczywiście wsparciem w zakresie marketingu i prowadzenia SocialMediów. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy!


dfilipenko

Napisano 09 maj 2020 - 10:03

Stworzenie sklepu internetowego jest integralną częścią nowoczesnego biznesu. Według Forbesa codziennie ponad 1.000.000 osób robi zakupy online. Sprzedaż online dynamicznie rośnie o 15% rocznie.
Mnie pomogli w założeniu sklepu internetowego chłopaki z https://web-imperia.pl/. Teraz myślę nad kolejnym sklepem już w innej branży.


ekspercki

Napisano 21 kwiecień 2020 - 22:04

Proponuję unikać stawiania sklepów na zasadzie dropshippingu. W obecnym kryzysie wiele z nich upada.


mamarek44

Napisano 20 kwiecień 2020 - 12:32

Własny biznes to jak najbardziej dobry pomysł na godziwy zarobek. Jeśli jednak nie wiecie na otworzenie jakiej firmy się zdecydować, polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://pomyslynabiz...chodowe-branze/  . Na pewno szybko znajdziecie tu odpowiednią inspirację i warty uwagi pomysł na to jaki biznes powinniście otworzyć


Wojtek541

Napisano 20 kwiecień 2020 - 10:24

Dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi! Z chęcią zobaczę jak to działa i przede wszystkim czy dla mojego biznesu będzie to dobry kierunek. No i czekam na kolejne opinie :)


PawełP32

Napisano 10 kwiecień 2020 - 18:49

Są tak naprawdę dwie główne opcje, albo stworzysz sobie taki sklep od podstaw albo skorzystasz ze wsparcia typu RedCart czyli gotowej platformy na której zaczniesz wprowadzać kolejne zmiany aby sklep był funkcjonalny, dobrze zoptymalizowany i jednocześnie posiadał dodatkowe kanały sprzedaży oraz prostą obsługę wszystkiego w jednym miejscu. Poza tym z tego co kojarzę tworzą też sklepy dedykowane w mniej niż tydzień. 


Konrader

Napisano 10 kwiecień 2020 - 13:12

Jeżeli masz dobry produkt, to sklep internetowy to całkiem niezły pomysł. W tamtym roku https://zdobywcysieci.pl/ zajęli się projektowaniem mojego sklepu, a do tej pory współpracuję z nimi w kwestii pozycjonowania go. Sklep w sieci przynosi mi większe zyski niż stacjonarny, szczególnie teraz

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)