Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: podłoga do biura


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

indila

Napisano 28 kwiecień 2021 - 11:37

Bardzo długo mieliśmy w naszym biurze wykładzinę dywanową. Mimo, że codziennie przychodziła ekipa sprzątająca to po jakimś roku użytkowania wyglądała zwyczajnie źle. Przyszedł pomysł na zmianę, szef myślał o płytkach ale z drugiej strony jak z bezpieczeństwem? Były obawy. Dlatego wybrano takie płytki PCV https://powerrubber....pcv-powerfloor/ i szczerze polecam. Są bardzo bezpieczne, wytrzymałe a do tego wyglądają estetycznie. Czyszczenie nie sprawia kłopotów.


fashion.victim

Napisano 26 marzec 2021 - 08:27

W sieci znajdzie się całkiem sporo informacji i tym, jak dobrać podłogę, w zależności od tego, jak będzie ona obciążona.


marymary

Napisano 16 marzec 2021 - 12:00

no to sluszna postawa, dzieki za odzew


amanda

Napisano 15 marzec 2021 - 04:25

łap https://pl.vtacblog....la-oswietlenia/myślę, że wiele osób nawet sobie nie zdaje sprawy, jak ważną rolę pełni oświetlenie. Ja zawsze staram się wybierać taki asortyment, który przede wszystkim zapewni odpowiednie bezpieczeństwo i komfort w czasie wykonywania obowiązków


marymary

Napisano 14 marzec 2021 - 07:10

a można wiedziec jaki konkretnie artykul? ogolnie podzielam Twoje zdanie


amanda

Napisano 13 marzec 2021 - 05:10

jasne, że to ważne. Ostatnio nawet czytałam ciekawy artykuł na ten temat. Wiesz, tutaj nie chodzi o design, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, to najważniejsza sprawa.


marymary

Napisano 12 marzec 2021 - 15:03

mam pytanie zwiazane z tym tematem. Czy przykladacie duza role do tego, jakie jest oswietlenie w Waszych firmach? czy kupujecie pierwsze co Wam wpadnie pod reke?


Napisano 27 luty 2021 - 21:22

Do montażu parkietu polecam firmę Beccofloor. U mnie doskonale wykonali zlecenie. Parkiet wygląda fantastycznie, jest równo położony, nigdzie klepka nie odstaje. Dobra robota!


Salvatore Conte

Napisano 18 luty 2021 - 10:21

A jakie macie w biurach meble i które z nich uważacie za najistotniejsze? Ja bardzo chciałbym kupić nowe biurka i widziałem nawet takie na https://www.biurka.pl, ale na nic konkretnego nie mogę się zdecydować.


hopsio-bopsio

Napisano 21 wrzesień 2020 - 17:19

Porządnie wykonane wykończenia wnętrz wpływają bardzo pozytywnie na doznania estetyczne płynące z mieszkiwania w danym mieszkaniu / domu. Na wspomniany element remontu składa się wiele pomniejszych prac, a niektóre można wykonywać równolegle, lub bezpośrednio jedna po drugiej, dzieki czemu możemy zachować ciągłość i pewność pracy. I w ten sposób np. aplikacja tynku poprzedza wykonanie gładzi, następnie jest malowanie lub położenie płytek. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wykonać tych prac warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Przykładowo montaż paneli podłogowych nie jest szczególnie skomplikowanym zajęciem i można spróbować sił samodzielnie. Jednak już układanie parkietu stanowi trochę większe wyzwanie i jest bardziej pracochłonne. W zależności od koncepcji i naszego zamysłu możemy np. kreować przestrzeń w naszym mieszkaniu. Przykładowo montaż płyt kartonowo gipsowych może służyć do wielu zastosowań. Sufity podwieszane czy ścianki działowe to główne zastosowania płyt k/g. Ich montaż gwarantuje płynne powierzchnie w rozsądnym standardzie wykończenia. Należy jednocześnie pamiętać, że układanie glazury powinien być wykonywany na samym końcu wszelkich prac wykończeniowych, ponieważ odbywa się na otynkowanej już ścianie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)