Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie do obsługi spedycji


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:27

Taka pomoc na pewno może się przydać :) Ja jednak dopiero co zaczynam i kompletuje flotę swoich pojazdów. Tu już pojawiają się pierwsze pytania, wątpliwości - jakie samochody wybrać? Nowe, używane? Jaka ładowność. Z tego co czytałam w serwisie Furgonetka Giełda to dla mnie najlepsza będzie kurierska zabudowa auta dostawczego, jest bardzo praktyczna. Piszą tu również o homologacji zabudowy. Przejmujecie się takimi rzeczami w ogóle?


biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:17

Polecam sobie poczytać o najnowszych logistycznych rozwiązaniach dla firm na http://pgt.pl, można tam znaleźć wiele merytorycznej wiedzy na ten temat i w ten sposób zadbać o swoją konkurencyjność w branży TSL :)


Napisano 28 maj 2019 - 09:20

ja uważam, że lepiej zaufać jakiejś firmie sprawdzonej, zerknij na ofertę itdinfo.pl


Torcik66

Napisano 29 kwiecień 2019 - 16:23

Firma transportowa to na pewno spore wyzwanie jeżeli chcesz skutecznie zarządzać flotą samochodów firmowych i jednocześnie zwiększać oszczędności na ich utrzymaniu. Ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę systemu do monitoringu GPS od Flotman. A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie nią zarządzać to polecam odwiedzić ich stronę gdzie wszystko zostało dokładnie podane i od razu możesz skontaktować się z ich obsługą klienta. 


luke45

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:50

A jest może jakieś darmowe oprogramowanie?


zieba

Napisano 28 maj 2018 - 06:15

Jest co najmniej kilka jeżeli nie kilkanaście tego typu systemów, które mogą się całkiem dobrze sprawdzić. Problematyczny może być rzeczywiście jego wybór, a następnie jego sprawne wdrożenie i korzystanie z niego. Bo nie tylko funkcjonalności sie liczą, ale całokształt.

Można to zrobić na kilka sposobów, zatrudnić techników którzy to zrobią lub skorzystać z zewnętrznych usług. Proponuję tutaj doczytać: https://itcenter.pl/...dla-transportu/


umberto

Napisano 25 maj 2018 - 10:56

Jakie oprogramowanie najlepiej będzie się sprawowało w małych firmach spedytorskich. Chodzi zarówno o kwestie logistyczne jak i rozliczanie wykorzystywania samochodów z podziałem na cele prywatne i służbowe, kontrolowanie pracy handlowców, ilości przejechanych kilometrów i tras itd.
Jaki soft będzie najlepiej się sprawował do tego typu zadań?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)