Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Obrabiarki CNC - jak zacząć przygodę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 17 październik 2019 - 10:32

Możesz także skorzystać z usług firmy specjalizującej się w precyzyjnej obróbce metalu. Ja współpracowałam z www.bratech.com.pl. Wykonują skomplikowane i precyzyjne elementy stalowe przy pomocy obrabiarek CNC. Gwarantują wysoką jakość produktów, przejrzyste warunki współpracy oraz profesjonalne doradztwo.


kerryjane72

Napisano 15 październik 2019 - 09:09

Najlepiej chyba zacząć pracę w jakimś zakładzie, tam nabrać doświadczenia. Później możecie pomyśleć o zainwestowaniu we własną maszynę. Zobaczcie sobie tu ofertę od producenta https://www.eckert.c...e-plazmowe.html Znajdziecie tu bardzo duży wybór przeróżnych maszyn CNC, o różnych wymiarach. Są tu też nowoczesne maszyny do cięcia plazmą. Może na takie postawicie? Zależy też jaki głównie materiał zamierzacie obrabiać.


Inak

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:42

Mnie osobiście interesują najbardziej tokarki do metalu. Chcę kupić porządny, profesjonalny sprzęt. Mój dobry znajomy polecił mi produkty ze strony: https://ecometal.pl/ Czy ktoś z Was miał okazję kupować od nich tego typu rzeczy? Bardzo chętnie poznam opinie na temat jakości jaką oferują. Koniecznie dajcie znać, jeśli coś wiecie ;)


kaja.idzi

Napisano 30 marzec 2019 - 17:54

Zobacz sobie na stronę firmy http://www.apx.pl/ - oni mają w swojej ofercie obrabiarki sterowane numerycznie, od przeróżnych producentów, generalnie wybór bardzo duży, więc można się z łatwością rozeznać w tym, co jest teraz na topie na tym rynku. 


Baklazanka

Napisano 17 marzec 2019 - 23:00

Myślę, że najlepiej korzystać z usług firm zewnętrznych jak np https://www.zakladmetalowy.com.pl które specjalizują się właśnie w usługach CNC w metalu. Firma działa na rynku już długo, znają się na swojej branży i liczą w niej, więc śmiało możecie korzystać.


madzia001

Napisano 27 grudzień 2018 - 18:01

A co  chcesz z nimi robić? Kupić i założyć firmę czy może pracować na nich? Takie maszyny są bardzo kosztowne. Z tego co wiem, jednym z liderów w branży jest https://gieciewalcowanie.pl/ :)


PawełP32

Napisano 21 listopad 2018 - 11:15

Zgadzam się z poprzednikami, że bardzo ważny jest dobór odpowiednich maszyn oraz oprogramowania które pozwolą nam na wykonywanie elementów o jak najwyższym standardzie i dodatkowo dużej wydajności. Dlatego ze swojej strony również doradziłbym Ci abyś postawił na producenta TBI, który moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie wśród konkurencji nie tylko co do tych parametrów, ale również działania serwisów i kontaktu dzięki czemu wszystko idzie tutaj dużo sprawniej. 


GRF123

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:03

Jeżeli chcecie trochę poczytać na temat CNC to bardzo Wam polecam stronę http://www.lgf.com.p...robcze-cnc.html

Co prawda jest to strona przedsiębiorstwa, która zajmuje się obrotem tymi maszynami, ale mają bardzo dużo przydatnych informacji, więc na pewno czegoś nowego się dowiecie.


Kazelos

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:17

U mnie na początku było frezowanie cnc gdańsk , na takich maszynach uczyłem się fachu i bardzo dużo mi to dało. W międzyczasie zacząłem również studia w tym kierunku oczywiście zaoczne. Pracę od razu miałem zapewnioną w tym kierunku gdyż w szkole byłem na kierunku mechatronika a u nas jest kilka firm, którzy potrzebują pracowników. 


Robert_78

Napisano 21 czerwiec 2018 - 21:10

Z tego co wiem to pełnym zapleczem maszyn CNC wraz z profesjonalnym serwisem posiada firma https://www.tbitech.pl  Ma już spore doświadczenie i maszyny na wysokim poziomie. Ich główną zaletą jest odpowiednio dobarana kadra i bardzo dobra wydajność oferowanych maszyn. Do tego są bardzo wytrzymałe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)