Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wypożyczalnia aut luksusowych, sportowych i nietypowych - czy jest taka?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Calur91

Napisano 03 sierpień 2018 - 13:23

Witam serdecznie


Cezar_Stefan

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:54

Nigdy nie wynajmowałem luksusowych samochodów w Polsce. Zawsze stawiałem na niezawodność i dobrą cenę za dobę wynajmu. Ale też żeby w cenie było porządne ubezpieczenie żebym w razie wypadku nie pokrywał kosztów. Znam jedną wypożyczalnie, która oferuje szybki wynajem samochodu w warszawie . Naprawdę warto się zapoznać z ich ofertą. 


martinrekk

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:11

Zamawiałem parę tygodni temu samochód na Balice od DD Partner przez ich stronę ddpartner.com.pl. Fajna, szybka, wygodna obsługa jeśli chodzi o te kwestie formalne, nie musiałem 10 kartek podpisywac i jeszcze odcisków palców zostawiać :P Niestety niektóre wypożyczalnie przesadzają z tymi formalnościami.


Napisano 16 lipiec 2018 - 08:39

Jest coraz więcej takich wypożyczalni w szczególności w Warszawie i Krakowie ;). Znam kilka z jednej Warszawskiej brałem samochód na wesele w kwietniu -forda mustanga GT ;)zawsze chciałem jechać takim samochodem, a ślub jest raz w życiu i myślę, że to dobra okazja. Kiedyś wypożyczę, aby pojeździć. Brałem od firmyCylindersi bo mają wersję tego mustanga z 2018 roku ;). Moja aktualna już małżonka, też była zachwycona, pewnie chciałaby takie w domu :D. nie było tak kaucji z tego co kojarzę. W sumie fajna sprawa taka wypożyczalnia, jak tylko jest na to ,,zbyt" to można się fajnie dorobić, moi znajomi z Krakowa też właśnie coś kombinują z otworzeniem takiej wypożyczalni ;)


Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:44

Ja już kilka razy korzystałem z usług wypożyczalni bexclusive.pl. Mają luksusowe samochody w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.


luke45

Napisano 24 marzec 2018 - 17:16

Takich wypożyczalni jak widać nie brakuje ;)


kazik-kazik

Napisano 04 marzec 2018 - 15:32

samochody luksusowe możesz wypożyczyć z Wynajmu Aut Premium z Matuszewskiej w Warszawie. Ja już tam kilka raz wynajmowałem samochód. W ofercie mają jedynie najlepsze marki, a obsługa pomoże ci w wyborze. Czujesz się tam naprawdę dopieszczony, a jazda takim samochodem... no cóż, to trzeba po prostu przeżyć :)


Lynoa

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:17

Od kiedy is ma być luksusowym autem ? :D Bardziej jest to wersja gran turismo, czyli sport w ładnym eleganckim opakowaniu.

WojtekSer

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:40

Co do wynajmu samochodów luksusowych, wiem że w Bydgoszczy mają Lexus IS250 V6. Ceny za dobę są od 239 do 299 zł w zależności od okresu wynajmu http://auto-wynajem.net/cennik/. Ja wynajmowałem samochód rodzinny, całkiem mi się spodobał.  


elka2002

Napisano 18 maj 2017 - 18:11

Najlepiej zerknąć sobie tutaj http://www.unique-car-rentals.com . Jest tam ciekawa propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą wypożyczyć wyjątkowy samochód. Unique Car Rentals ma naprawdę luksusowe auta. Na terenie Trójmiasta i okolic można liczyć na bezpłatne dostarczenie samochodu na adres klienta.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)