Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Metalowe meble do warsztatu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:23

Do siebie zamawiałem niedawno wiszące skrzynki na klucze, bo denerwował mnie już bałagan w warsztacie. Teraz mam wreszcie porządek i każdy klucz jest na swoim miejscu, odpowiednio podpisany.


Sleep

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:41

Takie meble są w zasadzie podstawą wyposażenia tego rodzaju firm.


bakarat

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:24

Dla klientów czy pracowników warto też zamówić takie meble  https://bazkar.pl/meble-metalowe-40. Praktyczne, wygodne i przede wszystkim fajnie się prezentują. Można też zamówić stolik. Łatwo można je utrzymać w czystości i są solidnie wykonane. To dobra alternatywa dla plastików, które widziałem już w wielu warsztatach. 


Luiza82

Napisano 08 kwiecień 2019 - 19:14

Warto skorzystać z oferty firmy Darkomp. Można kompletnie wyposażyć swój warsztat w przyzwoite sprzęty w atrakcyjnych cenach. Polecam.


Sleep

Napisano 29 marzec 2019 - 07:47

Takie meble muszą być naprawdę bardzo wytrzymałe. ;)


ydzik

Napisano 28 marzec 2019 - 16:30

W warsztacie bardzo przydają się szafy warsztatowe które są chyba najbardziej praktyczne ze względu na swą pakowność oraz oczywiście półki na których bez przeszkód można trzymać zarówno narzędzia jak i części samochodowe.


MebleTeo

Napisano 26 grudzień 2018 - 22:10

W zakresie wyboru mebli metalowych do warsztatu, czy biura zapraszamy do nas, na https://www.mebleteo.pl/ gdzie znajdą Państwo wysokiej jakości rozwiązania o dużej trwałości, pojemności i nie zajmujące tak wiele miejsca jak np. meble drewniane. Dlatego jeżeli będziesz potrzebował pomocy w wyborze bądź pojawią się jakieś dodatkowe pytania to oczywiście zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. 


RobertiPatrycja

Napisano 06 listopad 2018 - 14:52

Wyposażenie magazynu zamówiliśmy w tym roku od firmy z Pelplina, na stronie  https://www.mag-complex.pl/mają swoją ofertę opisaną w szczegółach. Przede wszystkim sprzedają atestowane regały spełniające normy wytrzymałościowe, nie jest to chińska stal która będzie się uginać pod obciążeniem.


Napisano 08 styczeń 2018 - 09:43

Mogę Limesto podpowiedzieć. Nie mam z nimi większych doświadczeń, bo tylko raz robiłem zakupy ale poszło okej. Meble zgodne z opisem na stronie, prowadnice solidne, a o nie się najbardziej bałem. Wszystko dobrze opakowane na czas transportu, nic po drodze do mnie do warsztatu się nie uszkodziło. Od początku kontakt był bardzo sprawny, zawsze ktoś był pod telefonem z obsługi.

 


Napisano 02 listopad 2017 - 09:10

Teraz to mi tak na szybko tylko sklep Limesto do głowy przychodzi. U nich mi się udało w dobrej cenie kupić szafki ubraniowe do szatni firmowej. Rozwiązania mają bardzo funkcjonalne i tak zrobione, żeby to nie tylko ładnie wyglądało ale też komfortowo ludziom służyło. Sama obsługa zamówienia przebiegła bez zarzutu, dostałem meble zgodnie z terminem. Telefon do nich i opisy produktów są na limesto.pl.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)