Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Terminale do akceptacji kart płatniczych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 17 grudzień 2019 - 15:13

Teraz na rynku fajną ofertę ma topcard. Technicznie powala konkurencję, u nas się sprawdza.


Napisano 25 listopad 2019 - 10:56

Jesli ktos jeszcze poszukuje fajnego niedrogiego i solidnego terminala to mogę polecic topcard. U nas super się sprawdza. Klienci są zadowoleni z szybkości transakcji a my cieszymy się niską marżą.


patiks

Napisano 27 wrzesień 2019 - 09:18

Liderem rynku jest eservice. W zasadzie powinno się brać pod uwagę tylko tych graczy, którzy mają ten udział znaczący. Po prostu to jest zbyt poważny temat, żeby testować kogoś, kto ma nieznacznie mniejszy udział w rynku. 


Napisano 11 marzec 2019 - 14:16

 Ja podpisałam umowę z TopCard i mogę Ci ich polecic, bo nie mają ukrytych opłat, a terminal sam w sobie jest solidny 


Napisano 25 luty 2019 - 09:38

Terminal to podstawa! Prawda jest taka, że bez niego nie ma obrotów. Ja podpisałem umowę z TopCard i polecam niezdecydowanym.

boddekk

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:27

Ciekawe terminale polecacie. Według mnie opowiedni termin to podstawa w dzisiejszych czasach, każdą firmę warto rozwijać. Polecam także dobre programy lojalnościowe https://zencard.pl jakie te firmy oferuja, przy platnosciach karta czy gotowkowa i podaniu numeru telefonu mozna zyskac dodatkowe rabaty po nastepnych zakupach lub zbierac punkty i odbierac nagrody.


Baklazanka

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:07

A terminale SumUp znacie, użytkujecie? Jak się sprawdzają? Szukam nowych terminali do sklepu i nie wiem właśnie na jakie się zdecydować. Doradzi mi ktoś w tej kwestii? 


asari

Napisano 01 listopad 2018 - 18:52

Z tego co wiem, koszty mogą się różnić w zależności od wielkości transakcji czy średnich obrotów. Ale tez nie wszędzie tak jest, możesz też sprawdzić na tej witrynie. W mniejszych sklepie można zamontować małą mobilną kasę fiskalną z podłączeniem do terminala. Z tego co wiem, można stracić wielu klientów, jeżeli sklep obsługuje tylko płatności gotówką.


kawartt23

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:59

Szukacie idealnego sprzętu do swojego sklepu ? Jeśli interesuje was terminal płatniczy to robicie duży krok w przód, w dzisiejszych czasach praktycznie każdy chce płacić kartą, to już jest standard - poczytajcie jak wykorzystać płatności elektroniczne https://www.eservice...le-stacjonarne/ świetny portal, idealnie to wszystko opisują.


patiks

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:35

eService jest ok i chyba w sumie najbardziej znany w branży.

Z mojego doświadczenia - usługa pierwsza klasa. Nie wiem jak jest u innych, ale wyznacznikiem jakości jest dla mnie w tym przypadku to, że przez te lata nie mieliśmy z ich sprzętem problemów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)