Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Własny sklep internetowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Martta

Napisano 14 grudzień 2020 - 10:47

Chcąc stworzyć własny sklep internetowy warto skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Pomogą wdrążyć działania w funkcjach sklepu, korzystnie wpływających na sprzedaż. Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www, sklepów internetowych wspiera sprzedaż oraz pozycję marki. 


JarekDon

Napisano 20 październik 2020 - 21:24

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie RedCart, również zdecydowaliśmy się postawić własnie na niej nasz sklep internetowy z branży dekoracji do domu i jesteśmy zadowoleni z wygodnego panelu admina, integracji z hurtowniami dropshippignowymi, wsparciem technicznym, graficznym i marketingowym. Z nimi naprawdę sprawnie można rozwinąć swój e-biznes i zacząć skuteczną sprzedaż. 


Wojtek541

Napisano 17 czerwiec 2020 - 10:04

W mojej opinii natomiast, jeśli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie utworzenia swojego sklepu internetowego dość niskim kosztem, ale jednocześnie nie tracąc na nowoczesnym wyglądzie strony, funkcjonalności i ze wsparciem specjalistów to warto rozważyć właśnie gotowe oprogramowanie. My postawiliśmy na RedCart i jesteśmy zadowoleni, tym bardziej że integracje z hurtowniami, system płatności, zabezpieczenia itd. działają bez zarzutów. A sklep się nie zacina i nie pojawiają się często błędy techniczne. Cena za pakiet podstawowy jest niska i w wygodnej opcji płatności comiesięcznej także nie będzie to duże i jednorazowe obciążenie wielkości kilkunastu tysięcy :)


Napisano 01 maj 2018 - 23:10

A co w przypadku sprzedaży programów własnego autorstwa? Klient kupi, wykorzysta i może zwrócić w ciągu 30 dni żądając zwrotu pieniędzy "bo nie jest zadowolony"? Jaki jest wtedy sens prowadzenia takiego biznesu?

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:58

założyłam sklep internetowy i bardzo ładne zyski mi przynosi, towar kupuje tanio w hurtowniach, kartony też zamawiam w dobrej cenie u http://www.wok-kartony.pl/ myślę, że warto się zdecydować na taki biznes


Napisano 05 luty 2010 - 19:49

Apra, można nawet bardzo korzystnie z pakietem assistance i za niewielkie pieniądze, a przy okazji siebie i rodzinę można ubezpieczyć.

Napisano 20 styczeń 2010 - 19:15

ja korzystam z tego sklepu internetowego sStore i jestem bardzo zadowolony. Ma integrację z Allegro.pl, wiele możliwości ustawienia grafiki itd. A sklep można przetestować za darmo www.sklep-internetowy.sstore.pl

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:41

Dla takich sklepów i firm jednoosobowych PZU ma taki pakiet Doradca, czy Partner, to już takie ubezpieczenie dopasowuje się do potrzeb swojej firmy.

Napisano 08 styczeń 2010 - 12:08

Providerzy oferują darmowe skrypty sklepów internetowych, więc Wasza oferta jest mało konkurencyjna :-)

Napisano 05 styczeń 2010 - 21:27

Firma SoulTrace oferuje profesjonalne autorskie sklepy internetowe. Nasze sklepy internetowe tworzone są na autorskim oprogramowaniu VISION SHOP. Sklepy internetowe są tworzone z myślą o rozwoju Twojej firmy. Nasze oprogramowanie pozwala na sprzedaż dowolnych produktów w Internecie. Prowadzenie sprzedaży internetowej nie tylko przynosi zyski dla firmy ale przede wszystkim buduje jej pozycji na rynku.Szczegóły oferty dostępne są pod adresem: SoulTrace.pl

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)