Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dotacje unijne na rozwój firmy w 2019 r.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Majeczka19

Napisano 03 grudzień 2019 - 12:05

Kiedyś bardzo trudno było uzyskać pomoc finansową na rozpoczęcie działalności lub rozwój firmy. Teraz tego jest wręcz pełno i to nawet pod koniec roku. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Najpierw jednak warto przeanalizować potrzeby zarówno firmy, grup docelowych i środowiska, w którym przedsiębiorstwo funkcjonuje. Najlepiej poprosić o taką analizę eksperta. Następnie wybrać odpowiedni do swojej lokalizacji i obszaru działalności program dotacji na przykład na https://pozyczkiunijne.bgk.pl/. Pożyczki unijne tam zamieszczone są dedykowane zarówno mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.


alf

Napisano 20 listopad 2019 - 12:54

Na pewno dużą zaletą jest możliwośc skorzystania z dotacji dla firm. Z urzędu pracy oraz z unii europejskiej. Warto jest się o nie starać bo jest to bardzo duża pomoc przy zakładaniu firmy. Dotacje z unii europejskiej trudno dostać ale warto się postarać bo fundusze jakie mozna uzyskać są o wiele wyższe niz te 20 tysięcy złotych z urzędu pracy ( które przyznają  praktycznie każdej osobie, która stara się o założenie firmy) Z drugiej strony mamy w Polsce do czynienia czesto z przerośnięta biurokracją oraz przepisy prawne oraz podatkwoe są bardzo skomplikowane.
 
Jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego, które pomoże Wam w tych wszystkich sprawach, mogę polecić Polski instytut Księgowości
Bardzo dobrze znają się na prowadzeniu księgowości dla firm i powinni Wam pomóc, bez znaczenia czy chcecie otworzyć jednoosobową dzialalność czy spółkę. 

Napisano 18 listopad 2019 - 17:05

Też znam Edward tę książkę Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Mi się udało zdobyć dokładnie 23 600 zł tej bezzwrotnej dotacji :) naprawde swietna ksiazka :)

Napisano 17 październik 2019 - 12:07

 Ja dzięki wsparciu Unii Europejskiej skorzystałem z dofinansowania na licencję pilota samolotu, który organizowała firma ATO-123 AP-Aviation z Bielska Białej. Jeżeli ktoś z was tak jak ja ma zamiłowanie do lotów samolotem to serdecznie polecam.


Napisano 11 październik 2019 - 15:02

Jest taka 1 lekturka na www.PieniadzeNaStartup.pl Sam dostalem dotacje z PUP takze smialo moge zarekomendowac, gosciu super po kolei opisal te unijne programy.

agatazabek

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:57

Warto skontaktować się z Kancelarią Prawnicą Roedl, która zajmuje się wykonywaniem audytów projektów unijnych. Ich kancelarię znajdziecie w każdym większym mieście w Polsce, a więcej szczegółów na stronie http://www.roedl.net...w_unijnych.html


Napisano 18 maj 2019 - 21:50

Witam serdecznie , Mam ogromna prośbę związana z informacja o możliwych dotacjach unijnych na remont starego hotelu w 2020 roku. Hotel zamierzamy kupić w ciagu pol roku , ale nie starczy nam funduszy na remont. Czy jest szansa na jakimkolwiek pomoc, pożyczkę ? Serdecznie pozdrawiam Grażyna

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:30

Dotacje operacji tarczycy

Napisano 04 luty 2019 - 13:39

Wszystkie komentarze poniżej brzmią jak marketing szeptany

martynakrakowska

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:58

Dzień Dobry,

 

Sama korzystałam z środków UE na rozwój mojej firmy i jest to świetny sposób na rozwój przedsiębiorstwa. Jednak należy pamiętać o zasadach "gry" i przestrzegać regulaminów wydatkowania pieniędzy, mi osobiście pomogła firma Rödl & Partner , jestem bardzo zadowolona z pozyskanej kwoty oraz pomocy prawnej.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)