Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dotacje unijne na rozwój firmy w 2019 r.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 17 październik 2019 - 12:07

 Ja dzięki wsparciu Unii Europejskiej skorzystałem z dofinansowania na licencję pilota samolotu, który organizowała firma ATO-123 AP-Aviation z Bielska Białej. Jeżeli ktoś z was tak jak ja ma zamiłowanie do lotów samolotem to serdecznie polecam.


Napisano 11 październik 2019 - 15:02

Jest taka 1 lekturka na www.PieniadzeNaStartup.pl Sam dostalem dotacje z PUP takze smialo moge zarekomendowac, gosciu super po kolei opisal te unijne programy.

agatazabek

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:57

Warto skontaktować się z Kancelarią Prawnicą Roedl, która zajmuje się wykonywaniem audytów projektów unijnych. Ich kancelarię znajdziecie w każdym większym mieście w Polsce, a więcej szczegółów na stronie http://www.roedl.net...w_unijnych.html


Napisano 18 maj 2019 - 21:50

Witam serdecznie , Mam ogromna prośbę związana z informacja o możliwych dotacjach unijnych na remont starego hotelu w 2020 roku. Hotel zamierzamy kupić w ciagu pol roku , ale nie starczy nam funduszy na remont. Czy jest szansa na jakimkolwiek pomoc, pożyczkę ? Serdecznie pozdrawiam Grażyna

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:30

Dotacje operacji tarczycy

Napisano 04 luty 2019 - 13:39

Wszystkie komentarze poniżej brzmią jak marketing szeptany

martynakrakowska

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:58

Dzień Dobry,

 

Sama korzystałam z środków UE na rozwój mojej firmy i jest to świetny sposób na rozwój przedsiębiorstwa. Jednak należy pamiętać o zasadach "gry" i przestrzegać regulaminów wydatkowania pieniędzy, mi osobiście pomogła firma Rödl & Partner , jestem bardzo zadowolona z pozyskanej kwoty oraz pomocy prawnej.


Forumowicz84

Napisano 21 styczeń 2019 - 21:28

Skorzystajcie sobie z firmy A1 Europe, która pomaga Wam w załatwianiu wszystkich formalności i w późniejszym rozliczeniu takich dotacji. Myślę, że może być to spora pomoc dla wielu osób. Na stronie https://www.a1europe...1-europe/b_ohcmznajdziecie sobie informacje na temat tego, jakie dotacje udało się im już uzyskać.


Napisano 20 grudzień 2018 - 09:24

Najlepszym sposobem jest pozyskanie dotacji z funduszy unijnych, bo tym sposobem rozwinęłam swoją firmę. oczywiście ciężko ogarnąć całą papierologię ale można się zwrócić do firm, które się tym zajmują. Ze swojej strony mogę polecić SIEGMA-CONSULT z Rzeszowa, mają bardzo wysoką skuteczność.

Jak jeszcze pozyskujecie pieniądze na prowadzenie firmy?

 


BarbaraGruszka

Napisano 14 listopad 2018 - 10:47

Pieniądze na rozwój firmy można pozyskać na wiele rożnych sposobów

 

dotacje z urzędu pracy  - ktore o wiele łatwiej jest uzyskać niż biorąc dotację w unii europejskiej gdzie trzeba mieć pomysł na rozwój firmy

kredyt bankowy

pozyczka w firmie prywatnej

ewentualnie pomoc rodziny

 

Polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://innpoland.pl...zki-pozabankowe-  na stronie jest dodatkowo uzupelnienienie tego jak mozna dostać finansowanie dla firmy. Oraz na jakie firmy dofinansowanie daje obecnie unia europejska. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)