Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fundusze unijne - 40 tys. złotych na rozpoczęcie działalności


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano dziś, 11:56

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:15

Kristo i tu się mylisz bezrobotni już też nic nie dostaną bo wszystko podobno już rozdane pomiędzy swoimi i znajomymi znajomych więc mamy lipiec kasa już rozdana to co teraz będą robiły te pasożyty obsługujące bezrobotnych przecież do składania podpisu na liście to wystarczy jedna osoba w szatni a resztę won szukać pracy jak takimi ekspertami są przez pół roku nikt nie zaproponował żadnej nawet po minimalnej stawce pracy tylko podpis kolejny termin i następny.

Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:09

mało tego, musisz mieć żyrantó, którzy zarabiają chyba 2.500 netto ( ha ha ha !) i poręczą na piśmie Twoj kredyt, bo ta dotacja to taki kredyt-> jeśli nie utrzymasz się na rynku jakiś tam czas ( rok, czy ileś...) to musisz dotację zwrócić ( całość bądź ileś). Powodzenia, same kłody.


Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:09

mało tego, musisz mieć żyrantó, którzy zarabiają chyba 2.500 netto ( ha ha ha !) i poręczą na piśmie Twoj kredyt, bo ta dotacja to taki kredyt-> jeśli nie utrzymasz się na rynku jakiś tam czas ( rok, czy ileś...) to musisz dotację zwrócić ( całość bądź ileś). Powodzenia, same kłody.


Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:54

Dokładnie. Trzeba zwolnić się z pracy i mieć status bezrobotnego, żeby móc się ubiegać o takie dofinansowanie. Pytam dlaczego takie ograniczenia? Też chciałbym otworzyć swoja działalność nie rezygnując z dotychczasowej pracy. Niestety uprzywilejowani są tylko bezrobotni.

Napisano 18 maj 2017 - 12:14

Bezrobotny jest lepiej ustawiony niż człowiek pracujący, trzeba uciułać samemu na rozkręcenie biznesu...

Napisano 15 maj 2017 - 19:07

Witam chciałbym ubiegać się o dotację w wysokości ok. 40000zl na rozpoczęcie działalności gospodarczej a dokładniej firma w której pracowałem meble na wymiar jest na sprzedaż wszystkie maszyny narzędzia itd. Tylko jest mały problem chciałbym otworzyć tę firmę w Toruniu a ja jestem z Sierpca województwo mazowieckie i teraz pytanie gdzie się zgłosić po taką dotację i czy w ogóle jest taka możliwość żeby dostać takie dofinansowanie czy w ogóle warto mi się ubiegać? Podaje maila ,,kusmir94@gmail.com lub tel 609940348 z góry dzięki za pomoc :)

Napisano 12 maj 2017 - 14:28

Wszystko dla bezrobotnych. A dla pracujących i płacących podatki to już nic.

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:15

witam, czy jeśli ponad 10 lat temu miałam działalność gosp. to teraz mogę się ubiegać o dotacje rozpoczynając nową działalność?

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:57

Czesc, czy mozna sie ubiegac o te dotacje, jesli chce zalozyc firme i jednoczesnie nie rezygnowac z pracy na etacie? dzieki!

Dotacje są tylko dla bezrobotnych.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)