Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 listopad 2019 - 20:30

:) :) Przed startem kochani sprobuje brac dotacje. Jest taka GENIALNA ksiazka Sekrety 12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme. Tam gosciu super opisal krok za krokiem co robic zeby pozyskac wielkie pieniadze :)

G0siaa

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:28

Wydaje mi się, że najlepiej zainwestować w branże na której się dobrze znasz. Dodatkowo możesz się wspomóc czyimś doświadczeniem i wiedzą.  Mi podczas zakładania pierwszej działalności pomagał doradca z www.dobryimpuls.com.pl. Jak dotąd idzie mi całkiem dobrze, a biznes cały czas się rozwija.


Napisano 08 sierpień 2019 - 09:06

Franczyza to dobra okazja żeby zmienić zawód i nauczyć się czegoś nowego. Cuk ma dobre warunki współpracy, zapewnia wsparcie i szkolenia.


adamela

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:08

Ja od pewnego czasu pracuje jako wedding planner dzięki kursom, które zrobiłam w tej akademii http://www.akademiapanispinki.pl/ Naprawdę warto inwestować w siebie i szukać swojej ścieżki kariery 


Napisano 08 lipiec 2019 - 13:48

Jeżeli myślałeś o tym, by wejść w swój biznes i zacząć być swoim własnym szefem to polecam ten artykuł, mi bardzo pomógl na początku kmojej kariery zawodowej, dzięki któremu założyłem sieć na chwile obecną 18 sklepików w regionie :)
 
www. dioneaqua. com. pl/wlasny-sklep/   - Usuncie spacje po kropce, bo cos linki nie przechodzą :P

zimbol

Napisano 30 czerwiec 2019 - 22:21

Zakładając firmę pamiętaj o reklamie, agencja interaktywna https://solv.plwykonuje ją w stu procentach skutecznie i na czas korzystam z ich usług od roku i jestem zadowolona 


Mateo122

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:25

Sprawdzonych pomysłów na biznes jest od groma! Ja swój założyłem wraz ze sprawdzonym oprogramowaniem. Konkretnie skorzystałem z tej oferty http://https://www.system-smart.pl/ . Dzięki temu wiem, że moja firma jest maksymalnie usprawniona pod względem działania.


perkity

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:44

Usługi podobne do agencji reklamowej Alfabet Sukcesu i możesz śmiało pracować z domu (albo z ogródka) o ile wszystko dobrze przemyślisz. Aktualnie reklama jest na topie, tylko czy się na niej znasz?


marfi12

Napisano 07 czerwiec 2019 - 15:42

Franczyza też jest warta przemyślenia. Można zacząć bez doświadczenia, całego biznesu nauczysz się dzięki szkoleniom. Niski wkład własny i masz cały czas wsparcie większej firmy.


gorskibart7

Napisano 31 maj 2019 - 07:05

Pomysł na firmę na pewno jest bardzo ważny, jednak to jak ją poprowadzicie będzie zależeć od waszego przyszłego sukcesu. Warto stawiać na pewno na szkolenia, warsztaty, konferencje, które będą poszerzać waszą wiedzę na temat kierowania i organizacją firmy. Tu znajdziecie https://www.ark-dora...-transformacje/ na pewno ciekawe propozycje dla właścicieli większych firm, czy też kadry managerskiej.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)