Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Leasing czy kredyt na samochód


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marikaa

Napisano 09 listopad 2017 - 16:00

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Krakowa to zerknij sobie na ofertę http://opel.autocenter.krakow.pl/. Auta nowe i używane, pomagają ogarnąć kwestie finansowania auta - możesz kupić go za gotówkę, na kredyt lub wziąć w leasing i to moim zdaniem najbardziej korzystne rozwiązanie w przypadku zakupu auta dla firmy. 


DanielNieznanowski

Napisano 09 listopad 2017 - 09:10

Koniecznie przed wzięciem kredytu samochodowego trzeba porównać różne oferty. W końcu to decyzja na kilka porządnych lat. Tu kiedyś widziałem dobrą ofertę http://www.centrum-finansowania.pl/kredyt_samochodowy_dla_osob_fizycznych.html.


Napisano 05 listopad 2017 - 13:08

Na samochód polecam zdecydowanie leasing. Szczególnie, że coraz więcej firm decyduje się na oferowanie leasingu online. Za przykład niech posłuży PKO Leasing, bardzo dobra, szeroka oferta i do tego możliwość sprawdzenia warunków leasingu przez sieć.


Patrycjusze

Napisano 07 październik 2017 - 21:22

No coż oba rozwiązania są stosowane i mają swoje plusy i minusy, ja osobiście wolałbym kupić auto za gotówkę, nie mając firmy leasing się słabo opłaca, a kredy todpada bo spory procent. Zobacz tutaj http://noweuzywane.e...ochody_uzywane/ jak szukasz dobrego auta, samochody mają poleasignowe nie kręcone jak wiele na naszym rynku.


patiks

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:18

A co nas to obchodzi? Inbank od razu na starcie dał na wiele tematów oferty, których przez miesiące nikt nie przebił. Nadal oni dają najwyższe kredyty online? Nadal mają najwyższe oprocentowanie lokat? Co nas obchodzi przyczyna... Skoro można korzystać z dużo lepszych warunków, to trzeba po prostu to robić...


Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:15

No właśnie - z czego wynika ta sytuacja? Bo to jest delikatnie mówiąc - dziwne.

Minęło kilka miesięcy, a mimo to, żaden inny bank nie wyrównał ich oferty.

Czy dali propozycję zaporową? Ktoś wcześniej poza Inbankiem dawał kredyt na auto bez zabezpieczeń?


patiks

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:14

A jeśli chcesz auto w kredycie to raczej tylko w Inbanku.

Dostaniesz zdecydowanie najlepsze warunki - oni wprowadzili coś takiego, że dają kredyt bez zabezpieczenia na aucie. W sensie - niby dostajesz auto w kredycie, a w praktyce - ono jest twoje.

Bank nie pojawia się w dowodzie rejestracyjnym. Samochód możesz zwyczajnie sprzedać.


Napisano 22 sierpień 2017 - 22:09

Mnie wyrolowali na 79 tys, masakra zostalem z kredytem jak z palcem w tylku.


Snt

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:55

Takie rzeczy trzeba analizować indywidualnie, akurat jakiś czas temu szukaliśmy najlepszego rozwiązania, dla rodziców i wybraliśmy kredyt. Oni akurat mieszkają na wsi i dojazd do miasta gdzie jest większy wybór banków to min. 60 km, podobnie z załatwieniem leasingu. Natomiast niektóre banki oferują kredyty, które można brać w 100% online przykład to Inbank gdzie rodzice się zapożyczyli - https://inbankpolska...yt-samochodowy/sama oferta jest opisana tutaj, ale warunki naprawdę bardzo dobre.


Napisano 04 lipiec 2017 - 13:49

Jeśli samochody to moim zdaniem leasing samochodowy smartplan w toyota banku wypada bardzo dobrze. Jeśli ktoś planuje kupić sobie Toyotę to oferta jest najlepsza.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)