Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Leasing czy kredyt na samochód


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Gocha_67

Napisano 11 marzec 2018 - 16:28

Jeśli poszukujecie sprawdzonego doradcy w sprawie kredytu gotówkowego, to polecam www.multiagencja-szczecin.pl. Oferują tanie, a przy tym kompleksowe ubezpieczenia, kredyty hipoteczne i gotówkowe, a także pożyczki. Przemiła obsługa, kompetencja i fachowość.


Luiza82

Napisano 11 marzec 2018 - 15:55

Warto przed podjęciem konkretnej decyzji kredytowej poradzić się odpowiedniego doradcy. Ja korzystałam w tym temacie z usług www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Wybierają bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu samochodów na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Korzystając ze zniżek flotowych, negocjują najniższe ceny.


dante80

Napisano 26 luty 2018 - 07:21

Leasing to taka forma optymalizacji podatkowej. Jest to można powiedzieć zwykły kredyt, bo też występuje w nim zabezieczenie, też występują w nim prowizje oraz odsetki.

Trzeba to sobie dokładnie przeliczyć i sprawdzić co się bardziej opłaca. Leasing zwykle jest opłacalniejszy, ale też jest to większa forma zobowiazania.

Proponuję sprawdzić jeszcze na http://www.finanovac...ozyczki-online/

 

sprawdzić koszta pożyczek, co gdzie i za ile. Wrzucić to wszystko do excela i porównać.


Napisano 05 styczeń 2018 - 14:39

Wydaje mi się, że jednym opłaca się kredyt, a innym leasing to zależy od wielu czynników. Ja korzystałem z oferty leasingowej Platformy Finansowej i wyszło mi to na dobre natomiast tak jak napisałem wyżej najpierw warto na spokojnie usiąść i przeanalizować wszystkie możliwe rozwiązania.


marikaa

Napisano 09 listopad 2017 - 16:00

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Krakowa to zerknij sobie na ofertę http://opel.autocenter.krakow.pl/. Auta nowe i używane, pomagają ogarnąć kwestie finansowania auta - możesz kupić go za gotówkę, na kredyt lub wziąć w leasing i to moim zdaniem najbardziej korzystne rozwiązanie w przypadku zakupu auta dla firmy. 


DanielNieznanowski

Napisano 09 listopad 2017 - 09:10

Koniecznie przed wzięciem kredytu samochodowego trzeba porównać różne oferty. W końcu to decyzja na kilka porządnych lat. Tu kiedyś widziałem dobrą ofertę http://www.centrum-finansowania.pl/kredyt_samochodowy_dla_osob_fizycznych.html.


Napisano 05 listopad 2017 - 13:08

Na samochód polecam zdecydowanie leasing. Szczególnie, że coraz więcej firm decyduje się na oferowanie leasingu online. Za przykład niech posłuży PKO Leasing, bardzo dobra, szeroka oferta i do tego możliwość sprawdzenia warunków leasingu przez sieć.


Patrycjusze

Napisano 07 październik 2017 - 21:22

No coż oba rozwiązania są stosowane i mają swoje plusy i minusy, ja osobiście wolałbym kupić auto za gotówkę, nie mając firmy leasing się słabo opłaca, a kredy todpada bo spory procent. Zobacz tutaj http://noweuzywane.e...ochody_uzywane/ jak szukasz dobrego auta, samochody mają poleasignowe nie kręcone jak wiele na naszym rynku.


patiks

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:18

A co nas to obchodzi? Inbank od razu na starcie dał na wiele tematów oferty, których przez miesiące nikt nie przebił. Nadal oni dają najwyższe kredyty online? Nadal mają najwyższe oprocentowanie lokat? Co nas obchodzi przyczyna... Skoro można korzystać z dużo lepszych warunków, to trzeba po prostu to robić...


Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:15

No właśnie - z czego wynika ta sytuacja? Bo to jest delikatnie mówiąc - dziwne.

Minęło kilka miesięcy, a mimo to, żaden inny bank nie wyrównał ich oferty.

Czy dali propozycję zaporową? Ktoś wcześniej poza Inbankiem dawał kredyt na auto bez zabezpieczeń?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)