Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie korzyści niesie kredyt konsolidacyjny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:40

Kredyt konsolidacyjny może pomóc, ale też nie zawsze będzie on korzystny, wiadomo, wszystko trzeba sprawdzać i liczyć. Na czym to polega, przeczytasz tutaj: http://getkredyt.pl/...jny-sie-oplaca/. Może to pomóc w cenie sytuacji i zorientowaniu się czy w naszym przypadku będzie to najlepsze rozwiązanie z dostępnych.


Anna Chyc

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:27

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie https://finrada.pl/, tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek


Arystokratka

Napisano 31 październik 2019 - 11:20

Konieczne sprawdź jeszcze ten artykuł, jest w nim opisane, kiedy opłaca się skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Trzeba w końcu pamiętać, że takie zobowiązanie zazwyczaj jest droższe, niż spłata każdego kredytu z osobna.


znawca

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:52

Jeżeli konsolidacja kredytów to warto skorzystać z pomocy https://platinumeye.pl/ znają się na rzeczy, sam korzystałem także mogę polecić z czystym sumieniem. 


wicehrabia

Napisano 15 sierpień 2019 - 15:44

Konsolidacja kredytów rzeczywiście może być korzystna, ale wtedy, kiedy wybierze się dobry kredyt. Dla tego celu warto korzystać z kalkulatorów internetowych. Jeśli nie wiecie, jak to robić, ten artykuł http://kredyt-konsol...nsolidacyjnych/ udzieli wam potrzebnych wskazówek.


Napisano 04 lipiec 2019 - 19:28

Konsolidacja kredytów jest niezwykle korzystna - bardzo ułatwia spłatę należności. Osobiście uważam, że warto się zainteresować temat, jeśli ma się różne długi. Sprawdzając ofertę, wydaje i się, że Getinbank ma bardzo dogodne warunki na kredyt konsolidacyjny.


Izak

Napisano 19 czerwiec 2019 - 11:13

Zgodzę się z tym, że konsolidacja jest również uporządkowaniem długów. Jednak jej głównym celem jest zmniejszenie comiesięcznych zobowiązań, więcej o kredycie konsolidacyjnym piszą na http://multimoneta.p...dacja-zadluzen/  Warto przeczytać przed podjęciem decyzji.


RafalM

Napisano 28 maj 2019 - 07:29

Również polecam specjalistów z Habza Finanse. Oferują pomoc z konsolidacja chwilówek, kredytem gotówkowym, czy też leasingiem. Jest to bardzo wygodna forma - dzwonimy specjalista analizuje nasze finanse i pomaga nam dobrać kredyt, tak byśmy byli w stanie go na spokojnie spłacić. Później idziemy tylko do banku, podpisujemy umowę i mamy z głowy! 


Nelka

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:34

Ostatnio weszłam na jakieś forum, które związane było ściśle z kredytami i byłam naprawdę w szoku. Niektórzy naprawdę zmagają się z ogromnym problemem, gdy mają kilka chwilówek, pożyczek itp. i to na spore sumy. Nie wnikam, bo rozumiem, że są różne sytuacje w życiu, no i trzeba w jakiś sposób sobie z nimi poradzić. Ale wtedy chyba faktycznie lepiej poszukać odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego, bo samodzielnie można się z tym wszystkim naprawdę zamieszać i wplątać w jeszcze poważniejsze problemy. Dla przykładu podam firmę Habza https://www.habza.com.pl/, gdzie zajmują się udzielaniem szybkich konsolidacji na spłatę takich zadłużeń. Też uważam, że zawsze lepiej spłacać wszystko w ramach jednego kredytu, niż męczyć się z wieloma.


Napisano 20 styczeń 2018 - 00:32

Uważam, że konsolidacja jest również formą uporządkowania zadłużenia, pomijam niższą ratę połączonych kredytów.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)