Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Przeprowadzka biura – jak to zrobić sprawnie i szybko


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 sierpień 2021 - 12:30

Również mogę polecić firmę Japa&Co. Ogarniają wszystko w mgnieniu oka. Do tego ceny też mają przyzwoite, także warto skorzystać z ich usług, przynajmniej nie wydacie ostatnich pieniędzy na przeprowadzkę. 


Napisano 20 lipiec 2021 - 13:45

A słyszeliście o firmie Japa&CO? Oni w przeprowadzkach są mistrzami/ Czy to firm czy mieszkań. Pomagają ze wszystkim i to od początku do końca, dzięki czemu nie trzeba się kompletnie niczym przejmować. 


patiks

Napisano 30 czerwiec 2021 - 09:21

Adexim powinien wszystko zorganizować tak, jak trzeba. Unas przeprowadzka firmy została załatwiona ekspresowo i bez problemów, całkiem nieźle na tym wyszliśmy, a zorganizowanie tego na własną rękę byłoby delikatnie mówiąc trudne. 


Napisano 26 kwiecień 2021 - 08:58

Odpowiadając na pytanie z posta: Wynająć dobrą firmę, która zrobi to za nas. Czyli, jeżeli chcesz mieć szybko zorganizowaną przeprowadzkę, to odezwij się do firmy Japa&Co. Oni przeprowadzali już największych, także jestem pewna, że poradzą sobie z każdą przeprowadzką. 


Napisano 23 kwiecień 2021 - 15:00

Najlepsza w Stolicy jest ekipa z Japa&Co. Oni naprawdę znają się na robocie i wiedzą jak szybko i sprawnie zrobić przeprowadzkę, i to tak, żeby na niczym nawet rysa nie została. Są profesjonalistami w każdym aspekcie. 


Napisano 15 kwiecień 2021 - 20:58

Dobra firma transportowa to podstawa. Polecam w tym zakresie usługi firmy Taxi Bagażowe. Dzięki niej moja ostatnia przeprowadzka zakończyła się sukcesem - żadnych strat i uszkodzeń w transporcie do nowego mieszkania, a przewoziłam wielkie akwarium.


patiks

Napisano 07 maj 2020 - 09:26

Zadzwoń i zapytaj - https://adexim.com.pl/

Obstawiam, że wszystko zostanie zorganizowane bez żadnych komplikacji. Temat znam od środka. Jeśli chodzi o koszt, to duże znaczenie ma ilość rzeczy, piętro i ewentualny brak windy. Bo odległości już tak dużego znaczenia nie mają - w sensie przeprowadzki w obrębie miasta. W skrócie - przeprowadzka przeprowadzce nierówna i wszystko trzeba wyceniać indywidualnie, ale na pewno sam bym się za to nie zabierał.


Napisano 07 kwiecień 2020 - 14:37

Gdy planujecie nagłą przeprowadzkę biura, szukacie szybkiego i dobrego rozwiązania poleca skorzystać z gotowych zestawów przeprowadzkowych na ekartony.pl Jeżeli ograniczacie koszty rezygnując z wynajmu biura i nie macie gdzie przechować waszych rzeczy z firmy dobrym rozwiązaniem jest mały schowek w Less Mess Storage. Cena przyzwoita, a wszystkie dokumenty, elektronika i meble będą bezpieczne.

Napisano 18 luty 2020 - 13:41

Witajcie. chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was korzystał z usług firmy paka.net.pl?


anna991

Napisano 02 marzec 2019 - 11:34

Sprawdźcie przeprowadzki Warszawa Uptrans. To na prawdę profesjonalna firma przeprowadzkowa w Warszawie. Będę ich zachwalać u wszystkich znajomych i tu. Jestem pod wrażeniem jak fajnie może przebiegać przeprowadzka.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)