Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak stworzyć skuteczny proces marketingowy social media?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawełP32

Napisano 03 luty 2022 - 10:29

Szukając przede wszystkim dobrych profesjonalistów w zakresie wyboru dobrej agencji marketingu internetowego do długofalowej współpracy, którzy będą w stanie jednocześnie zapewnić odpowiednie efekty w kampaniach Social Media i tutaj bardzo dobrze wypada w naszej opinii https://3mindset.pl/social-media/ dzięki czemu docieramy do nowych klientów, ale również w końcu skutecznie budujemy nasz wizerunek. Pozdrawiam!


fiskimiriski

Napisano 09 grudzień 2021 - 11:17

Niestety ja się jeszcze tymi rzeczami nie zajmowałem, ale jestem zdania, że ogólnie sama strategia w social mediach jest dość ważna. Bardzo dobrze o tym napisano na stronie https://www.ppportal...ja-przygotowac/i fajnie jest również wiedzieć w jaki sposób możemy ją przygotować.


piotrstarzynski

Napisano 02 listopad 2021 - 17:21

To czy wykorzystamy takie czy inne źródło pozyskiwania klientów powinno rozpocząć się od solidnej analizy celów biznesowych. Prawdopodobnie wybierzemy kilka źródeł, w których będziemy promować markę czy usługę, ale w jakich proporcjach?

 

Tak jak wspomniałem należy zacząć od tego co chcemy osiągnąć i odpowiednio skonfigurować Google Analytics na stronie. Chcemy jak najmniej działań niemierzalnych. Ogólnie rzecz biorąc pozycjonowanie będzie miało relatywnie najwyższy współczynnik konwersji, ale jest to działanie długofalowe i efekty przyjdą z czasem. Z dobrze konwertujących rzeczy polecam kampanie Google Ads. Facebook sprzedażowo będzie zwykle słabszy, ale zbuduję rozpoznawalność marki.


fiskimiriski

Napisano 09 wrzesień 2021 - 19:49

W sumie faktycznie nie jest to czasami łatwa sprawa i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest się uczyć w jaki sposób prowadzić konta w social mediach. Jak dla mnie ciekawie tą tematykę poruszono na stronie https://www.polskapr...c-social-media/i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest się z tym materiałem zapoznać.


sakira23

Napisano 02 grudzień 2020 - 22:36

Na pewno nie jest to łatwe zadanie i przeznaczone jest dla specjalistów od social mediów i generalnie marketingu szeptanego w ogólnej formie - tu http://i-content.pl/ można o nim poczytać. Generalnie warto inwestować w ten rodzaj reklamy z tego względu, że pomaga on w budowie renomy i rozpoznawalności marki oraz wpływa na wysokość sprzedaży


JarekDon

Napisano 23 listopad 2020 - 13:51

W mojej ocenie, jeśli nie chcecie zmarnować budżetu to jednak warto od razu postawić na dobrą agencję marketingową która odpowiednio się tego typu działaniami zajmie w sieci. W naszym przypadku była i nadal jest to agencja DigitalHill której ofertę i zakres działań możecie sprawdzić na https://digitalhill....tent-marketing/ mam nadzieję, że uda się Wam rozwinąć z takim wsparciem skrzydła i też realnie konkurować z innymi firmami ponieważ w dzisiejszych czasach sprzedaż nie należy do najłatwiejszych (tym bardziej bez pozycji w sieci). 


rozali33

Napisano 31 październik 2020 - 18:34

Pozyskiwanie klientów powinno odbywać się wielokanałowo. Dywersyfikacja metod to bardzo ważny element w procesie pozyskiwania klienta. Ale wszystkie te działania muszą się wzajemnie uzupełniać. Bez wiedzy i doświadczenia trudno jest działać kompleksowo. W moim odczuciu najlepszą opcją będzie w takiej sytuacji współpraca z profesjonalną agencją. Wiem, że np. oni https://andrzejczyk.com.pl/  pomogą w opracowaniu strategii marki oraz w różnych działach, które skutecznie przyciągną klientów - od działań stricte seo, przez właśnie social media, po marketing pcc.


aronr

Napisano 21 październik 2020 - 20:14

Marketingiem w mediach społecznościowych można zająć się samodzielnie. Trzeba jednak wiedzieć, jakich błędów się wystrzegać. Najpopularniejsze opisano w tym miejscu: https://tearsofjoy.p...-jak-ich-unikac


Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:50

Może skup się na pozyskiwaniu leadów sprzedażowych? wiele firm pomaga w tych działaniach, ja  mogę polecić s88.pl


Onstappent

Napisano 22 styczeń 2018 - 11:26

Ja polecam spróbować wprowadzić do swojej firmy marketing smsowy. Można bardziej bezpośrednio zwrócić się do klienta. Podobno to znacznie bardziej skuteczny sposób niż maile z ofertami promocyjnymi, których w ciągu jednego dnia dostajemy czasami kilkanaście i wszytskie lądują do kosza. Moja firma prowadzi ten rodzaj kontaktu z klientam przy pomocy platformy playsms i widzimy sporo korzyści

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)