Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ogrzewanie podłogowe - czy warto w nie zainwestować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ZarembaRadek

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:49

W łazience to ja proponuje panele na podczerwień. Szczególnie pod lustro. Rewelacyjna forma ogrzewania, która równocześnie eliminuje parę na samym lustrze ;) U nas mamy ogrzewanie od Eco Partner i to nie tylko w łazience ale po całości. To bardziej ogrzewanie sufitowe niż podłogowe ;)


Napisano 14 grudzień 2018 - 09:50

Ogrzewanie podłogowe ma swoje wielkie zalety i kilka wad. Na pewno nie jest dla każdego. Przeczytajcie ten obszerny artykuł na temat, czy warto w nie zainwestować.

Napisano 11 październik 2014 - 06:20

podoba mi się ułożenie rur, naprawdę majster dopilnował równego rozstawu rur , poza tym fajnie rozwiązał podział pól ogrzewania :)

Napisano 21 lipiec 2014 - 15:00

Podłogówka w łazience jest super, ale w całym domu to już chyba opcja dla tych, co śpią na pieniądzach. Również posiadam w domu ogrzewanie elektryczne, ale w postaci grzejników kamiennych. Tak jest znacznie bardziej ekonomicznie, bo długo oddają ciepło, a szybko się nagrzewają i nie trzeba tego prądu aż tak duzo.


Napisano 17 lipiec 2014 - 14:32

Posiadam ogrzewanie podłogowe w łazience. Jest naprawdę przyjemnie stanąć na ciepłej posadzce po wyjściu z wanny smile.png


Admin Moja Firma

Napisano 25 czerwiec 2014 - 03:27

Obok ogrzewania konwekcyjnego, czyli klasycznych kaloryferów, coraz większą popularność zyskuje również ogrzewanie podłogowe.

Powrót do artykułu: Ogrzewanie podłogowe - czy warto w nie zainwestować?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)