Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Naklejki na ścianę w kuchni do wydrukowania


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

hag1

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:08

Witamy serdecznie.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/


aniolek

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:36

Naklejki są naprawdę fajną opcja właśnie jako ozdoba ściany. Prezentują się dosyć oryginalnie. Możemy postawić na jakiś wzór, który wyjątkowo nam się podoba - nie musi być on dużej wielkości. Ja sam niedawno zadecydowałam się na zamówienie trzech naklejek, które obecnie zdobią główną ścianę w mojej kuchni, która wcześniej była po prostu biała. Teraz wydobywa ona cały charakter wnętrza. Ja zdecydowałam się na zamówienie naklejek z tej strony: https://naklejkon.pl/  Naprawdę szczerze polecam Wam ich produkty ;)


patiks

Napisano 26 lipiec 2016 - 07:05

Wszystko jest kwestią tego, jakie macie oczekiwania, popatrzcie na to - http://meandwall.pl/

Świetne naklejki wcale nie muszą bardzo dużo kosztować, je po prostu należy dopasować pod siebie, pod swoje oczekiwania i budżet jaki macie. Ale też bez przesady - wszystko jest do zrobienia.


Napisano 16 listopad 2015 - 14:36

W tego typu naklejkach jest istotny materiał wykonania, ja tutaj ornamentyka.pl/naklejki-wodoodporne-do-lazienki-i-kuchni/ wyszukałam takie które są WODOODPORNE zatem można je stosować nawet w łazience, a ozdoby sa trzeba przyznać ciekawe.


Napisano 20 listopad 2014 - 12:55

Oj takich naklejek jest naprawę dużo ostatnio widziałem jednak coś nietypowego tutaj art-newmedia.com/ozdoby.html takie drzewa genealogiczne fajna ozdoba dość zaskakująca i to w formie naklejki.


Admin Moja Firma

Napisano 23 czerwiec 2014 - 22:41

Naklejki na ścianę w kuchni do wydrukowania mogą być świetnym dodatkiem dopełniającym aranżację. Można stworzyć z nich różne kompozycje i można nakleić je na ścianie i na meblach. Wszystkie naklejki na ścianę w kuchni można wydrukować za darmo, wystarczy kliknąć "Pobierz".

Powrót do artykułu: Naklejki na ścianę w kuchni do wydrukowania

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)