Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak skutecznie usuwać kurz – 8 sposobów


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 luty 2018 - 13:38

Najlepszym sposobem na kurz na meblach nie jest jego przecieranie wilgotnymi szmatkami, ale odkurzanie odpowiednią wąską końcówką ze szczoteczką na końcu. Przecieranie szmatką na mokro = rozmazywanie kurzu. Przekonacie się sami. Wystarczy test latarki. Kładziemy włączoną latarkę na podłodze lub meblu i w snopie światła mamy jak na dłoni naszego winowajcę - kurz. Wilgotna szmatka go tylko rozsmaruje i po wyschnięciu będzie zalegał dalej. Odkurzanie go USUNIE! Potem ewentualnie można przetrzeć. Tak że te wszystkie bajki o sprzątaniu od góry szmatkami z mikrofibry to nie jest skuteczny sposób. A test latarki obnaży wszystkie niedociągnięcia w sprzątaniu. Wypróbowałem i wiem co mówię. Pozdrawiam.

Napisano 24 październik 2015 - 08:15

Nie ma chyba nic prostszego niż pielęgnacją mebli wystarczy do tego ścierka z mikrofibry, a jak chcemy na dłużej mieć spokój z kurzem, to warto zastosować wodę z odrobiną profesjonalnych środków czystości z właściwościami antystycznymi.

Admin Moja Firma

Napisano 23 czerwiec 2014 - 21:55

Usuwanie kurzu przysparza nam wielu problemów, ścieramy go, a po chwili znowu jest na swoim miejscu. Kurz szczególnie niekorzystnie wpływa na alergików, dosłownie przyprawia o ból głowy, pojawia się kaszel i katar. Dlatego skuteczne usunięcie kurzu jest niezwykle ważne. Przedstawiamy 8 sposobów usuwania kurzu.

Powrót do artykułu: Jak skutecznie usuwać kurz – 8 sposobów

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)