Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Taras wentylowany – budowa. Krok po kroku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mleszczak

Napisano 08 kwiecień 2020 - 16:05

Zadaszenie to dobry pomysł, zgadzam się, jednak latem czy wiosną jak pada lub jest mocne słońce trzeba się przed tym ochronić. Tutaj https://gardenspace....rasowa-metalowa znalazłem ofertę na pergolę metalową, chcę ją do siebie zamówić, co myślicie o takim pomyśle?


maciek_p

Napisano 17 październik 2019 - 16:18

Na swoim tarasie zdecydowałem się na instalację zadaszenia, na oku mam jedno z tych https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu bo jest stylowe ale może macie dla mnie jakieś inne propozycje? Wiem że chcę zadaszenie nowoczesne, fajnie by było gdyby było składane na pilota, automatyczne. Musi pasować do mebli tarasowych które mam.


Napisano 25 sierpień 2019 - 11:51

Chyba autor tematu "Taras wentylowany – krok po kroku" nie rozumie znaczenia pojęcia "krok po kroku". Gdyby jego tokiem rozumowania opisać żywot człowieka, to było by to mniej więcej tak" Urodził się oraz żył". Krócej nie można było?

aronr

Napisano 05 lipiec 2018 - 22:30

Jeśli już mowa o tarasie, to jeśli chcesz nadać mu odrobinę nowoczesności, możesz zrezygnować ze standardowych, drewnianych barierek na rzecz barierek wykonanych ze szkła. Gdybyś poszukiwał firmy, która się w nich specjalizuje, skontaktuj się z http://vetro.pl/proj...rierki-szklane/ - w jej ofercie można również znaleźć inne usługi związane ze szkłem. Można się z nimi zapoznać, wchodząc na jej stronę internetową.


Napisano 26 maj 2018 - 05:42

jesteście nie poważni proponujecie system którego nie macie w sprzedaży .rozgrzebałem taras i muszę kombinować

Admin Moja Firma

Napisano 23 czerwiec 2014 - 18:21

Taras wentylowany możemy budować zarówno na gruncie, jak i na podłożach mineralnych np. wylewce betonowej. Konstrukcję tarasu wentylowanego stanowi płyta, zamontowana na specjalnych wspornikach. Sam taras nie jest trudny do wykonania.

Powrót do artykułu: Taras wentylowany – budowa. Krok po kroku

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)