Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie są sposoby na regenerację materiałowej tapicerki foteli?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 marzec 2020 - 16:15

Na szczęście, pranie tapicerki to bułka z masłem dzięki dostępnym np w Internecie preparatom - marki takie jak 3M czy Shiny Garage oferują środki do czyszczenia tapicerek welurowych w różnych postaciach. Najbardziej popularne są zdecydowanie pianki. Oczywiście, dziur od papierosów nie usuwają, ale pozwalają na doprowadzenie foteli samochodowych do bardzo dobrego stanu.

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:47

K2 Tapis - czyści i regeneruje bit. ly/1280_K2Tapis

Napisano 23 sierpień 2018 - 22:48

sp***dalac z tymi reklamami waszych sklepów

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:55

Ostatnio prałam swoją tapicerkę w jednym z punktów w moim miescie za pomocą odkurzacza parowego z Green steam. Efekt był SU-PER! Mam małe dzieic i dzieci jak to dzieci to wyleją coś, to czymś nakruszą i wetrą w siedzenie, a ta para naprawdę doczyściła wszystko. Pani w tym punkcie tez tłumaczyła mi, ze to urzadzenie zabija wszystkie bakterie i neutralizuje zapachy, faktycznie, tapicerka jest teraz jak nowa! J


Napisano 22 kwiecień 2017 - 14:37

Niedawno kupiłem z pokrowce.net , faktycznie jakość znacznie lepsza, a do tego można wiele rzeczy sobie dopasować, są super.


Napisano 29 styczeń 2017 - 23:08

Nie rzadko wystarczają same pokrowce, a dobrze dobrane wyglądają niejednokrotnie lepiej od oryginalnych ;) Polecam zajrzeć do nich pokrowce.net . Kupiłem u nich naprawdę wytrzymałe. Mam dwójkę małych dzieci i dużego psa, nie zdołali do tej pory ich uszkodzić ;)

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:10

Polecam własnie jak kolega wyżej firme Kegel.24. Jka kupiłem nowe auto od razu zaopatrzyłem sie rowniez w pokrowce na fotele. Mam 3 letniego synka, wiec wiadomo... Zaraz jakaś czekolada rozmazana czy wylany sok porzeczkowy. :D Wolałem nie ryzykować

Napisano 09 czerwiec 2016 - 16:41

Najlepiej wymiana tapicerki na nową, ja tak zmieniałem obicie, kupowałem materiał w hurtowni obiciowej www.artmeb.pl/ Jeżdżę już kilka lat z tymi nowymi tapicerkami i są bardzo wytrzymałe.

Napisano 30 maj 2016 - 08:31

ja mam na to dobry sposób, kupuję pokrowce na fotele samochodowe, kiedy te są już podniszczone i przetarte. Zwykle kupowałem takie uniwersalne ale ostatnio zamówiłem sobie takie dopasowane do mojej hondy www.kegel24.pl/pokrowce-na-przednie-siedzenia-helios-p-453.html?cPath=1_10_46_421_422 Dobrej jakości materiał i wcale nie trzeba dużo żeby tanio i samemu odświeżyć wnętrze autka ;)

Admin Moja Firma

Napisano 18 czerwiec 2014 - 09:09

Kiedy tapicerka w naszym samochodzie ulegnie uszkodzeniu lub pojawią się na niej tłuste plamy możemy skorzystać z kilku sposobów czyszczenia i naprawy uszkodzeń. Swoje usługi w tym zakresie oferują firmy specjalizujące się w czyszczeniu samochodów i mikro-naprawach, ale w pewnych przypadkach możemy uporać się z problemem sami.

Powrót do artykułu: Jakie są sposoby na regenerację materiałowej tapicerki foteli?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)