Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak można wyliczyć kwotę odszkodowania i kiedy odszkodowanie się nie należy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:04

Zgadzam się z poniższym postem. Ja sam mając problem z odzyskaniem odszkodowania skorzystałem z polecenia od znajomego. Kancelaria T&W bardzo mi pomogła, także polecam Wam również, jeśli macie jakiś problem z odzyskaniem hajsów.

Napisano 19 listopad 2018 - 10:18

Firma odszkodowawcza to bardzo dobry pomysł. Mają większe doświadczenie i kompetencje niż przeciętny Kowalski. Ja osobiście korzystam z pomocy ADVOCO. Bardzo profesjonalni i skuteczni!

marinet

Napisano 05 listopad 2018 - 20:51

Zgadzam się z przedmówcami że ciężko jest stwierdzić jednoznacznie jaka kwota się nam należy , duży wpływ na kwotę mają okoliczności wypadku. Często również bywa tak że uważamy że oferowana przez ubezpieczyciela kwota jest zaniżona. I właśnie dlatego warto zapoznać się z https://auxilia.pl/z...c-poszkodowany/ i dowiedzieć się czy warto złożyć apelację. 


Ela Mikołajczak

Napisano 31 październik 2018 - 15:04

Tak naprawdę najlepiej jest powierzyć prowadzenie takiej sprawy jakiejś firmie, która się tym zajmuje. Robią wszystko za Ciebie i nie musisz sie niczym stresować. 

Miałam wypadek w pracy w Anglii- wiadomo, nie dość, że stres, to jeszcze bariera językowa, ale poszukałam firmy, która pomaga w takich sprawach Polakom na Wyspach i dostałam wysokie odszkodowanie, w sumie to się nawet nie spodziewałam. 

Polecam, gdyby komuś było to potrzebne: 


Napisano 31 październik 2018 - 08:18

Z kwotą odszkodowania jest różnie i zależy też często od okoliczności. Dlatego najlepiej poradzić się firmy odszkodowawczej. Ja korzystam z usług ADVOCO. Dzięki nim dostałam duże odszkodowanie za wypadek.

Napisano 29 marzec 2013 - 19:36

Świadczenia odszkodowawcze z polisy OC podlegają innym zasadom. Jeśli ktoś potrzebuje konsultacji prosimy o kontakt tel. 721 401 000

http://www.kancelariaanlex.pl/

Napisano 25 marzec 2013 - 01:09

Nie ma matematycznej metody wyliczenia zadośćuczynienia. Natomiast odszkodowanie jak najbardziej. Wiecej na www.generatorodszkodowan.pl

Admin Moja Firma

Napisano 25 marzec 2013 - 01:09Komentarz do artykułu: Jak można wyliczyć kwotę odszkodowania i kiedy odszkodowanie się nie należy?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)