Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak wyjść z długów?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Nelka

Napisano 01 maj 2018 - 18:09

Jest to konsolidacja chwilówek, bądź kredyt konsolidacyjny. Jest to prawda, że niekiedy takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze. Szczególnie, gdy nie możemy sobie poradzić ze spłatą kilku zadłużeń i łatwiej byłoby nam ogarnąć jeden i rozłożony na bardziej dogodne raty. Zapoznaj się w takiej sytuacji z ofertą Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/, dzięki nim można znaleźć naprawdę najlepsze rozwiązanie z możliwych. Podchodzą do człowieka indywidualnie, więc dokładnie oszacują sytuację finansową i dobiorą spłatę wedle możliwości.


mleszczak

Napisano 29 marzec 2018 - 04:32

Uważam, że czasami najrozsądniej jest zdecydować się na zaciągnięcie jednej, większej pożyczki i przy jej pomocy spłacić dług, którą następnie również trzeba będzie spłacić, ale w mniejszych ratach. Zamiast kredytu w banku, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki prywatnej, które są bardziej opłacalne. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/


Arniq

Napisano 24 marzec 2018 - 18:41

Jest strona internetowa https://wyjsczdlugow.pl/ ktora bardzo dobrze, w prosty i przyjazny sposob opisuje wlasnie jak wyjsc z dlugow. Branie chwilowki aby splacic poprzednie chwilowki, czy kredyty - to kiepskie rozwiazanie. Na szczescie pojawila sie opcja upadlosci konsumenckiej - warto to dobrze przemyslec i przekalkulowac - wiadomo, ze w przypadku malych dlugow - to sie nie oplaca, ale jak dlug idzie w setki tysiecy czy miliony - to jest to chyba najrozsadniejsze wyjscie.


Napisano 17 marzec 2018 - 10:59

Jak nie wiesz jak wyjść z długów, polecam kancelarię prawniczą FENIX. Pracują tam osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Pomogli mojemu bratu, który był w bardzo beznadziejnej sytuacji finansowej. Z tego co pamiętam pierwszą poradę miał bezpłatną. Spraw skazanych na porażkę w ogóle nie zaczynają. A to w przypadku osób, którzy nie mają pieniędzy jest prioryteterm. Także naprawdę warto!

 


Napisano 16 lipiec 2017 - 23:33

Moi znajomi skorzystali z pomocy pracowników kancelarii Egidon, wiem, że są bardzo zadowoleni, bo powoli stają na nogi.

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:29

Można upaść albo próbować się układać, jak się nic nie ma to mozna miec w d...ie komornika i bank, ale wtedy tylo praca na czarno i zero dochodów przez 10 lat, w tym kraju najlepiej miec długi i nie mieć majątku. Ja miałem sytuacje że komornik nie zdażył mi zająć majątku, ale trzeba być czujnym. Nie mowię o pieniądzach ale o nieruchomościach, samochodach, dobrze jest spróbowac pogadać z doradcą w firmie oddłużeniowej, maja swoje patenty, ja korzystałem z www.ebpp.pl i oddluznik.pl 


Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:50

Upadłość konsumencka jest raz na dziesięć lat, więc absolutnie nie ryzykuj problemów formalnych. Pomoc w wypełnianiu wniosku i w całej procedurze budowania masy upadłościowych uzyskałem w fundacjaquovadis.pl. Na początku skorzystałem z bezpłatnych konsultacji. Opowiedziałem własną historię. U mnie wystąpił problem grupowego zwolnienia. Wyrzucono mnie z pracy po 20 latach, bez do widzenia, bez niczego. A dwa duże kredyty zostały. Dużo by opowiadać. Bałem się upadłości konsumenckiej na początku, ale pełnomocnik z fundacji przekonał mnie prostym zdaniem. Powiedział, że w przypadku starania o upadłość konsumencką od razu anuluję generowanie odsetek karnych i wyjdę po prostu na zero, a nie na minus. Zwykły konsument jest niestety malutki w starciu z wielkimi wierzycielami.

 


Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:09

Tak to jest w Polsce że żeby prowadzić biznes trzeba się podpierać kredytami. Sam ZUS generuje takie obciążenia że naprawdę jest ciężko. Mi dużo dała współpraca z kancelarią Lexa jeśli chodzi o obniżenie takich bieżących kosztów. Składki ZUS zostały na tyle obniżone że mogłem odpuścić sobie kredyt. Kilka tyś miesięcznie jestem do przodu, co pozwala mi choćby na inwestycje o których już od dawna myślałem, tylko oczywiście nigdy nie było kasy.


Napisano 30 maj 2017 - 12:00

W oddłużaniu firm duże doświadczenie ma kancelaria Lexa. W zeszłym roku zakończyłem z nimi współpracę jako przedsiębiorca i mogę powiedzieć że pomogli mi zacząć wszystko od zera. Zabezpieczyli mój majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej, także kompleksowo. Działanie jakieś fragmentaryczne moim zdaniem nie zdało by egzaminu, trzeba działać szeroko żeby oddłużanie miało sens i dało stały efekt.


Snt

Napisano 01 maj 2017 - 10:53

Po pierwsze to chcieć z nich wyjść, spłacić je, a nie ciągle unikać płatności. Są firmy takie jak BEST poczytajcie sobie na ten temat http://www.best.com.pl/które wręcz wychodzą z pomocną dłonią dla dłużników. Jedyne o czym trzeba pamiętać to, żeby się nie poddawać i chcieć rozmawiać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)