Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak wyjść z długów?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 lipiec 2017 - 23:33

Moi znajomi skorzystali z pomocy pracowników kancelarii Egidon, wiem, że są bardzo zadowoleni, bo powoli stają na nogi.

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:29

Można upaść albo próbować się układać, jak się nic nie ma to mozna miec w d...ie komornika i bank, ale wtedy tylo praca na czarno i zero dochodów przez 10 lat, w tym kraju najlepiej miec długi i nie mieć majątku. Ja miałem sytuacje że komornik nie zdażył mi zająć majątku, ale trzeba być czujnym. Nie mowię o pieniądzach ale o nieruchomościach, samochodach, dobrze jest spróbowac pogadać z doradcą w firmie oddłużeniowej, maja swoje patenty, ja korzystałem z www.ebpp.pl i oddluznik.pl 


Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:50

Upadłość konsumencka jest raz na dziesięć lat, więc absolutnie nie ryzykuj problemów formalnych. Pomoc w wypełnianiu wniosku i w całej procedurze budowania masy upadłościowych uzyskałem w fundacjaquovadis.pl. Na początku skorzystałem z bezpłatnych konsultacji. Opowiedziałem własną historię. U mnie wystąpił problem grupowego zwolnienia. Wyrzucono mnie z pracy po 20 latach, bez do widzenia, bez niczego. A dwa duże kredyty zostały. Dużo by opowiadać. Bałem się upadłości konsumenckiej na początku, ale pełnomocnik z fundacji przekonał mnie prostym zdaniem. Powiedział, że w przypadku starania o upadłość konsumencką od razu anuluję generowanie odsetek karnych i wyjdę po prostu na zero, a nie na minus. Zwykły konsument jest niestety malutki w starciu z wielkimi wierzycielami.

 


Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:09

Tak to jest w Polsce że żeby prowadzić biznes trzeba się podpierać kredytami. Sam ZUS generuje takie obciążenia że naprawdę jest ciężko. Mi dużo dała współpraca z kancelarią Lexa jeśli chodzi o obniżenie takich bieżących kosztów. Składki ZUS zostały na tyle obniżone że mogłem odpuścić sobie kredyt. Kilka tyś miesięcznie jestem do przodu, co pozwala mi choćby na inwestycje o których już od dawna myślałem, tylko oczywiście nigdy nie było kasy.


Napisano 30 maj 2017 - 12:00

W oddłużaniu firm duże doświadczenie ma kancelaria Lexa. W zeszłym roku zakończyłem z nimi współpracę jako przedsiębiorca i mogę powiedzieć że pomogli mi zacząć wszystko od zera. Zabezpieczyli mój majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej, także kompleksowo. Działanie jakieś fragmentaryczne moim zdaniem nie zdało by egzaminu, trzeba działać szeroko żeby oddłużanie miało sens i dało stały efekt.


Snt

Napisano 01 maj 2017 - 10:53

Po pierwsze to chcieć z nich wyjść, spłacić je, a nie ciągle unikać płatności. Są firmy takie jak BEST poczytajcie sobie na ten temat http://www.best.com.pl/które wręcz wychodzą z pomocną dłonią dla dłużników. Jedyne o czym trzeba pamiętać to, żeby się nie poddawać i chcieć rozmawiać.


Marek O

Napisano 28 marzec 2017 - 11:16

Myślę, że może was zainteresować wykup wierzytelności warszawa. Jest to moim zdaniem dobra firma z doświadczeniem w dziedzinie windykacji, więc chyba warto się z ich ofertą zapoznać w razie potrzeby. 


Napisano 23 marzec 2017 - 11:42

jasne, jasne, nie ma jak darmowa reklama


Napisano 23 marzec 2017 - 11:37

Dobre mam doświadczenia z Pawłem Copikiem i jego pośrednictwem finansowym. Dobry fachowiec, ma doświadczenie i wie co najlepiej zaproponować przy konkretnej sytuacji. Ja miałem duże problemy windykacyjne, ale już powoli wychodzę na prostą. Duża w tym zasługa właśnie pana Pawła, który przygotował dla mnie specjalny, indywidualny plan oddłużaniowy.


wanda172

Napisano 15 marzec 2017 - 15:52

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)