Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Do którego banku iść po kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:45

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Martha z Polski, przyszedłem na stronę do preferencji firma, która pożyczyła mi pożyczkę w wysokości 48 000 $ na moje lekarstwa dla dzieci, od tej pory szukałem pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że zlokalizowałem firma zwana pożyczką Stella Rene, w której wypłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez żadnego stresu, a dziś mój syn jest już obsługiwany, więc moi ludzie nadal są w prawdziwym i legalnym e-mailu kontaktowym firmy pożyczkowej poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), kontaktując się z nią szybki i niezawodny kredyt dzisiaj, ponieważ jest legit 100%. Niech Bóg błogosławi mi Stellę Rene. Martha

kredytowykalkulator.com

Napisano 22 sierpień 2018 - 12:28

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego można nadal uzyskać, ale należy spełnić jeden z kilku możliwych warunków. Mianowicie można zabezpieczyć kredyt inną nieruchomością, tak jak to dwa posty wyżej opisał Patka79. Można ponadto w niektórych wypadkach uzyskać pożyczkę od dewelopera - cześć deweloperów pożyczy pieniądze wystarczające na pokrycie brakującego wkładu własnego, przy kupnie wybudowanej przez niego nieruchomości. Jeszcze innym sposobem jest zaciągnięcie pożyczki z kasy Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚŚ), o ile to takowej w swoim zakładzie pracy się należy.


Napisano 06 lipiec 2018 - 11:12

Fajną ofertę widziałem w banku Raiffeisen. Jest tam kredyt mieszkaniowy z możliwością obniżenia rat o połowę (2 razy w roku) lub nie płacenia wcale Ma to znaczenie zwłaszcza dla osób o niskich zarobkach.

Patka79

Napisano 18 czerwiec 2018 - 13:00

Z tego co pamiętam taką ofertę posiada bank https://www.bzwbk.pl...eszkaniowy.htmlMusisz jednak pamiętać, że sposobem na uzyskania kredytu hipotecznego bez wkładu własnego jest zabezpieczenie inną nieruchomością. Ważne jest aby posiadane przez nas mieszkanie lub dom przewyższała wartością wysokość wkładu własnego. Co więcej, możemy zabezpieczyć się nieruchomością nie należąca do nas, nieruchomość może być własnością zarówno kogoś z rodziny jak i obcej osoby. Banki dopuszczają zabezpieczenie nawet na kilku nieruchomościach. Jako zabezpieczenie sprawdzi się również działka budowlana lub uprawna czy budynki przemysłowe.


luke45

Napisano 23 kwiecień 2018 - 07:53

A nie korzystacie z porównywarek kredytów? To bardzo pomocne narzędzie, wiadomo, do którego banku udać się po ofertę. Na https://direct.money...edytygotowkowe/ można znaleźć porównywarkę kredytów gotówkowych, warto sprawdzić, który bank będzie miał dla nas najlepsze warunki.


mleszczak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 17:40

Teraz, wszystkie banki wymagają wkładu własnego. Jeśli jednak nieruchomość, którą chcesz kupić jest niewielka, możesz postarać się o pożyczkę prywatną. Jednym z serwisów, który umożliwia ich zaciągnięcie jest portal CONCASH.pl, o którym można przeczytać na http://zakupowiczka....as-najbardziej/:)


Napisano 24 marzec 2018 - 13:04

Jeżeli nie ma się pewności, gdzie wziąć kredyt, to czemu po prostu nie skorzystać z porównywarki takiej jak na direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/ , to chyba dobry pomysł? W ten sposób najłatwiej odsiejecie oferty nie spełniające Waszych oczekiwań.

Napisano 07 marzec 2018 - 20:34

Cześć, Nazywam się Neil, obecnie potrzebujemy dawców nerki tylko za 470 000,00 USD. skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem poczty e-mail i numeru telefonu komórkowego. email: drneilhospital@gmail.com numer telefonu komórkowego: +17609739428

Napisano 13 luty 2018 - 18:30

Witam współpracuje ze specjalistą ds kredytów oferujemy kredyty od 30 tys przy czystym BIK od banków oraz instytucji finansowych.Po więcej informacji w prywatnej wiadomości email laptopisd@gmail.com

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:00

Zawarte informacje w tym artykule są nieprawdziwe. Na liście banków pojawiają się takie instytucje, które obecnie już nie istnieją. Na dzień dzisiejszy żaden z banków nie udziela kredytu na 100 % wartości nieruchomości. Minimalny wkład własny wymagany nadal przez 13 banków to 10% - pozostałe banki maksymalnie do 20% wkładu wymagają.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)