Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Do którego banku iść po kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano dziś, 07:53

A nie korzystacie z porównywarek kredytów? To bardzo pomocne narzędzie, wiadomo, do którego banku udać się po ofertę. Na https://direct.money...edytygotowkowe/ można znaleźć porównywarkę kredytów gotówkowych, warto sprawdzić, który bank będzie miał dla nas najlepsze warunki.


mleszczak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 17:40

Teraz, wszystkie banki wymagają wkładu własnego. Jeśli jednak nieruchomość, którą chcesz kupić jest niewielka, możesz postarać się o pożyczkę prywatną. Jednym z serwisów, który umożliwia ich zaciągnięcie jest portal CONCASH.pl, o którym można przeczytać na http://zakupowiczka....as-najbardziej/:)


Napisano 24 marzec 2018 - 13:04

Jeżeli nie ma się pewności, gdzie wziąć kredyt, to czemu po prostu nie skorzystać z porównywarki takiej jak na direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/ , to chyba dobry pomysł? W ten sposób najłatwiej odsiejecie oferty nie spełniające Waszych oczekiwań.

Napisano 07 marzec 2018 - 20:34

Cześć, Nazywam się Neil, obecnie potrzebujemy dawców nerki tylko za 470 000,00 USD. skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem poczty e-mail i numeru telefonu komórkowego. email: drneilhospital@gmail.com numer telefonu komórkowego: +17609739428

Napisano 13 luty 2018 - 18:30

Witam współpracuje ze specjalistą ds kredytów oferujemy kredyty od 30 tys przy czystym BIK od banków oraz instytucji finansowych.Po więcej informacji w prywatnej wiadomości email laptopisd@gmail.com

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:00

Zawarte informacje w tym artykule są nieprawdziwe. Na liście banków pojawiają się takie instytucje, które obecnie już nie istnieją. Na dzień dzisiejszy żaden z banków nie udziela kredytu na 100 % wartości nieruchomości. Minimalny wkład własny wymagany nadal przez 13 banków to 10% - pozostałe banki maksymalnie do 20% wkładu wymagają.

Napisano 13 styczeń 2018 - 00:00

Szukasz pożyczki biznesowej? pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, kredyty konsolidacyjne, niezabezpieczone, venture capital itd. Albo z jakiegokolwiek powodu odmawia się pożyczki z banku lub instytucji finansowej. Jesteśmy prywatnymi pożyczkodawcami, kredytami dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, o niskiej i oprocentowanej stopie procentowej w wysokości 2% odsetek. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką? Skontaktuj się z nami dzisiaj (mustafayusufloanservicesplc@gmail.com) i dzisiaj otrzymaj pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub jakiejkolwiek innej pomocy finansowej? My oferują wszystkie rodzaje pożyczek do dwóch procent (2%) odsetek. napisz do nas teraz przez: mustafayusufloanservicesplc@gmail.com z następującymi informacjami pełne imię i nazwisko urodzony Kraj: Zawód: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: cel, powód: miesięczny przychód: Wyślij nam teraz (mustafayusufloanservicesplc@gmail.com)

Napisano 29 grudzień 2017 - 07:28

Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dzisiaj po prostu dostaję swój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, jest bezpieczna i bezpieczna dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia tutaj odpowiedź na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tutaj, czekając, aby usłyszeć twoje dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś kierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to przeszedłem i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stellę Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj. Sajal

Napisano 15 listopad 2017 - 08:19

ŚWIADECTWO O TYM, W JAKI SPOSÓB MOŻNA KUPIĆ DOM NA RZECZ PRAWDZIWEGO I PRAWDZIWEGO SPRZEDAŻY FIRMY ZADZWOŃ POŻYCZKI BEZPŁATNEJ FIRMY KREDYTOWEJ. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY DZIŚ I BÓG BŁOGOSŁAWIONYM BEZPŁATNYM FIRMEM POŻYCZKI. Nazywam się Jannik, pochodzę z miasta Bergkamen. Szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, żeby kupić dom, wszystko co miałem, to banda oszustw, która zmusiła mnie do tego, żebym im zaufał, a pod koniec dnia wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian. . Wszystkie nadzieje stracone, byłem zdezorientowany i sfrustrowany. Nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami kredytowymi w Internecie. Więc postanowiłem pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciela, powiedziałem jej wszystko, co się stało, a ona odpowiedziała, że ​​może mi pomóc, powiedziała mi o pewnej firmie pożyczkowej, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki potrzebnej mi i oferuje bardzo niskie oprocentowanie 2%. Opowiedziała mi, jak sama otrzymała od nich pożyczkę i poleciła mi, jak złożyć wniosek o pożyczkę, zrobiłem dokładnie tak, jak mi powiedziała. Złożyłem wniosek za pośrednictwem tego adresu e-mail: stressfreeloanfirm@gmail.com. Nigdy nie mogłem w to uwierzyć, ale ku mojemu największemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin. Teraz jestem szczęśliwy i znowu bogaty, dziękując Bogu, że taka firma pożyczkowa jak ta nadal istnieje, biorąc pod uwagę wszędzie oszustwa. Moja rada dla wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, to skontaktować się ze stressfreeloanfirm@gmail.com, a oni nigdy cię nie zawiodą, twoje życie zmieni się tak jak moje. Pośpiesz się teraz i skontaktuj się ze mną (stressfreeloanfirm@gmail.com), a otrzymasz pożyczkę bez żadnego stresu. Niech Bóg błogosławi Stress Free Loan Firm za ich prawdziwą ofertę pożyczki! Pamiętaj, aby skontaktować się z Firmą Stress Free Loan, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ udało mi się uzyskać z nich bez stresu.

Napisano 05 sierpień 2017 - 06:52

Witam każdego, jestem Panią Katherine Williams pożyczkodawcą, Czy jesteś w jakimkolwiek stresie finansowym, potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowe zajęcia, czy potrzebujesz pożyczki z dowolnego powodu uprzejmie Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tej wiadomości e-mail mrskatherinefinancials@gmail.com

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)