Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Firma sprzątająca - pomysł


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 listopad 2019 - 14:15

na ten cel można otrzymać dofinansowanie lub preferencyjna pożyczkę na start. Nawet 250 000 zł dowiedz się więcej www.bizplanner.pl

gorgon

Napisano 20 październik 2019 - 21:25

Jeśli myślicie o otwarciu firmy sprzątającej to postawcie na jak najlepsze produkty do sprzątania  np. https://ludwikekologiczny.pl/produkty/ . Są to ekologiczne środki czystości, które charakteryzują się bezpieczeństwem wobec środowiska, co uważam za ogromną zaletę


Napisano 29 lipiec 2019 - 08:39

jest w necie taka firma www.cleanmed.com.pl oni zawsze pomogą przy dotacjach mojemu znajomemu przygotowali wniosek i kosztorys z urządzeniami. pani w urzędzie była zadowolona z profesjonalnie przygotowanego wniosku a dotacja to już formalność była :)

AgataDi

Napisano 19 luty 2019 - 00:22

U nas bardzo dobrze się sprawdza firma http://pmgcleaner.pl/ Są z Gdańska. Firma jest solidna, dokładna, już od jakiegoś roku u nas sprzątają i jesteśmy zadowoleni z ich usług. Ceny tez mają przyjazne dla kieszeni.


gorgon

Napisano 07 styczeń 2019 - 21:30

Bardzo wygodne jest korzystanie z firmy sprzątającej, u nas działa https://moppy.pl/ . Można sobie zamówić taką usługę cyklicznie lub jednorazowo, kto co woli a ceny są bardzo zadowalające. Szczerze to my w biurze sami nie potrafiliśmy tak dokładnie sprzątać :)


mgzeta

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:13

Ja kiedyś zastanawiałam się nad taką firmą. Nawet na https://multi-matic.pl/ kupiłam myjkę parową, ale ostatecznie potem zajęłam się czymś innym. Ale taka myjka to nawet do użytku domowego sprawdza się świetnie, więc warto taki sprzęt posiadać. 


Napisano 01 sierpień 2018 - 16:22

Uwielbiam korzystać z usług firmy sprzątającej. Dzięki niej łatwo utrzymać mi porządek w moim biurze - ekipa przychodzi raz na tydzień i zajmuje się wszystkim w ekspresowym tempie. Firmą z której usług zawsze korzystam jest firma Anilop. Polecam jej usługi każdemu kto musi uporać się z porządkami.

Gocha_67

Napisano 21 maj 2018 - 11:09

Najtrudniej jest znaleźć uczciwą firmę sprzątającą na okres sezonu letniego. Mnie się udało. Firma www.emkaserwis.com.pl wysprzątała dokładnie cały ośrodek wczasowy. Pracę wykonała sumiennie i przed terminem. Właściciel sąsiedniego ośrodka od razu zatrudnił ją u siebie.


DariuszP

Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:00

My w biurze korzystamy z gdańskiej firmy  http://mag-pol.net.pl/i dobrze się sprawdzają. Są solidni i z cenami nie przesadzają. U nas zajmują się wspomnianym sprzątaniem biura oraz hal garażowych. Można na nich polegać.


Franek74

Napisano 26 styczeń 2018 - 20:50

Pobudowaliśmy nowy dom. Znalazłem uczciwą firmę sprzątającą www.somi.pl, która doprowadziła nową posesję do stanu używalności. Przeprowadziliśmy się, a firma sprzątająca na błysk wysprzątała nasze stare mieszkanie. Lokatorzy, którym wynajęliśmy stary dom, nie mogli wyjść z podziwu, że wszystko lśni czystością.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)